Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok senkitől sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok senkitől sem képet viszonzásul?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek privátban beszélgetni valakivel, és egyikünk úgy dönt, hogy itt az ideje képet cserélnünk, én magamról mindig elküldöm a képet, de visszafelé ez már nem szokott működni. Olyan kifogásokat találnak ki mindig, hogy "úgysem lennék az eseted", visszafelé is hangzott már el, miszerint én nem voltam az esete, meg sok más kifogás is van. Csak én fogom ki az ilyeneket, vagy más sem szokott küldeni magáról, ha már a másik fél elküldte a saját képét?

2014. júl. 6. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy Lány?
2014. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én küldök neked nagyon szívesen képet! 20L
2014. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ismerős. Bár nálam szimplán eltűnnek, mikor küldök. :D
2014. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
mondd hogy ő küldjön előbb mert már jártál igy párszor... nekem mindig küldenek ha ezt mondom(és én is ezért szoktam ezt mondani) aztán küldöm énis:)
2014. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2014. júl. 6. 18:58
 6/19 anonim ***** válasza:
#2 nekem küldhetsz:)
2014. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
mert fiú vagy, és ezek rondának tartanak nyílván, én is ezért kérek előbb lányoktól, amelyik nem küldd azzal nem is érdemes foglalkozni ezt jól tanuld meg! ezek a felszínes csajok a legveszélyesebbek, szerencsére én elkerülöm őket így, de tényleg nagyon sok felszínes csaj van sajnos :/
2014. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi a fas.. értelme van ennek egyáltalán?
2014. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lányok nekem is küldtök képet?
2014. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
és még azt hozzáteszem, hogy a beszélgetések alapján nagyon szimpatikusak szoktak lenni, és ezért is nem értem mért nem mernek képet küldeni magukról
2014. júl. 6. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!