Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kapok senkitől sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok senkitől sem képet viszonzásul?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek privátban beszélgetni valakivel, és egyikünk úgy dönt, hogy itt az ideje képet cserélnünk, én magamról mindig elküldöm a képet, de visszafelé ez már nem szokott működni. Olyan kifogásokat találnak ki mindig, hogy "úgysem lennék az eseted", visszafelé is hangzott már el, miszerint én nem voltam az esete, meg sok más kifogás is van. Csak én fogom ki az ilyeneket, vagy más sem szokott küldeni magáról, ha már a másik fél elküldte a saját képét?

2014. júl. 6. 18:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Detto csak én fiúként vagyok így.

asszem 5 lánynak küldtem képet hosszas több napos beszélgetések, után, állítólag jófej aranyos kedvesek megbízhatók voltak egyszerűek azt mind elhúztak a fenébe, pedig csak kíváncsi voltam arra h mit mondanak rólam.... ennyit az itten csúcsszuper csajokról is.

2014. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz :D
2014. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint az, hogy átküldöm a képet és többet nem válaszolnak. :D Én sem szoktam képet kapni egyébként. Hány éves vagy?
2014. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
2014. júl. 6. 19:03
 15/19 anonim ***** válasza:
25%

Megkérdezném még egyszer mi értelme van.

Nem szoktam adni ,és kérni se képet.Ez társkeresésre vall ami neten kicsit cink.

2014. júl. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fura leány vagy. Én mindig küldök képet ha bejön a lány hanem. Így illik, engem így tanítottak. Szóval igen, csak te fogod ki őket.
2014. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
#7 attól lesz valaki felszínes, hogy nem küld egy vadidegennek képet magáról? Ráadásul pont te beszélsz, aki a legfelszínesebb mind közül, hisz te várod el a képet a lányoktól, ergó csak olyannal beszélsz, aki képről szép tehát felszínes vagy. Van, aki viszont szereti jobban megismerni a másikat, mielőtt képet küldene neki. Tudod van, akinek ehhez bizalom kell, aki pedig vadidegeneknek ismeretlenül küldözget képet az pont, hogy felszínes, mert nem a belső értékeit akarja megismerni elsősorban.
2014. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De hogy a kérdésre is válaszoljak: az ilyenek valószínűleg rondának gondolják magukat, és attól félnek, hogy ha meglátnád, hogy néznek ki akkor már nem akarnál velük beszélgetni. Vagy pedig te nem tetszel neki, és ezért nem akar küldeni magáról.
2014. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
jöhet nekem is :P 20/F
2014. júl. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!