Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik ide járnak csajért sírni, meg hogy nincs barátnőjük! Komolyan!? Egy hazug, öntelt, önző, hiú nő kell nektek, akiért mindent megtesztek, viszonzásul meg csak átverést és fájdalmat kaptok?

Figyelt kérdés
Örüljetek, hogy senki nem hazudik a szemetekbe nap, mint nap.

2012. febr. 11. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Köszönjük Emese!
2012. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Provident válasza:
A karbantartói leveleket nem ide várj, de azért reméljük h kikerül FÉSZBUKRA!
2012. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert aki ide ír az csak "Egy hazug, öntelt, önző, hiú nő kell nektek, akiért mindent megtesztek, viszonzásul meg csak átverést és fájdalmat kaptok?" ilyen lehet?

Ne érts félre én nem ismerkedni járok ide, de kikérem magamnak h minden nőt lealacsonyítassz aki ide ír

2012. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

de a kérdezőnek 50%-ban igaza van...


17/F

2012. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 cathilina ***** válasza:
100%
Nem csak csajért sírni járnak ide, azok is itt sírnak akik nemrég szakítottak. Üdv nektek is, de ezt moderáltabban is lehet. Például nem kötelező megsérteni minden egyes nőt.
2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a semminél még a te helyzeted is jobb. :-) Cserélünk? :-P
2012. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

22:14:

Itt valakivel nagyon kib.sztak, úgy látom...:D

2012. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓ,valaki bal lábbal kelt?Vagy anyuci még nem olvasott esti mesét neked?

Na ezért vagy te egyedül picinyem,mert te magadon kívül senkit sem tudsz értékelni.Nő vagyok,de perpillanat sikítva röhögök rajtad a gép előtt és nem sértődtem meg.Aki ilyen módon vesz egy kalap alá minden nőt,az maradjon a jobb kezével inkább.

2012. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nevethetsz, de attól még te is ugyanolyan vagy és nem is várom el, hogy belásd, mert az önkritika és a dolgok felvállalása nem az egyetlen dolog, ami hiányzik. Szóval nem tudom kinek szarabb, nekem vagy neked. De szerintem neked, hazugságban áltatni magunkat azért mégiscsak rosszabb.
2012. febr. 12. 08:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Na puff,ezt most megkaptam.Hazugságban élek minden nap...

Nekem meg az ilyen önző,kivagyi,beképzelt "férfiakból" van elegem mint te vagy.Ti sem vagytok jobbak,meg is érdemlitek amit kaptok.Nem csak fekete-fehér a világ,a kettős mérce pedig ugyan olyan,mint a széllel szemben vizelés.

2012. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!