Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes 15 évesen mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes 15 évesen mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

15 éves csaj terhes a gyereket meg akkarja tartani ,a barátja persze lelépet 17 éves volt arra nem volt képes hogy egy rendes gyereket csináljon mert elvileg sérült a baba,

új csávója van de azis elhagyta mit gondoltok erről



2014. júl. 6. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a fuck van itt?
2014. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
borzasztó :( kezdve azzal, hogy 15 évesen szexelt és terhes lett...a többi mégrosszabb
2014. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha hülye volt akkor válalaja ,ne egy életet csesszen el.Ha nem volt esze így járt,nem tudom sajnálni csak a kisgyereket.Ezért mondom hogy értelen az ilyen még a párkapcsolathoz is.
2014. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Védekezni kellett volna. Vagy gondolkodni. El kellett volna gondolkodni mi a legjobb a gyereknek, fel tudja e nevelni stb.
2014. júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy 14 éves osztálytársam, aki terhes lett és nagyon hamar lekoptatta a csávó. Mi a véleményem? A gyerekre nézve tragédia...
2014. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"17 éves volt arra nem volt képes hogy egy rendes gyereket csináljon"


Gondolom nem véletlenül hagyta ott, ilyen és ehhez hasonló beszólásokat megengedő riherongyot még idejében le kell koptatni.

2014. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Újabb remek példa arra, hogy a gyerekeknek nem való szex, mert a többség felelőtlen. Bár egyébként én a szülőket is hibásnak tartom. Meg kellett volna nevelni azt a gyereket, és akkor nem tenné szét a lábát 15 évesen védekezés nélkül.
2014. júl. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nem lenne semmi baj ha legal az egyik csavo ott maradt volna vele es tamogatna... igy meg a csajt sajnalom. :/
2014. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as a csajt sem lehet sajnálni,mert neki is kellett volna gondolkodnia,mielőtt szétteszi a lábát.Egy valakit lehet sajnálni,a picit.
2014. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!