Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buta lány is szerethetö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buta lány is szerethetö?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig mindenben pechem van. Ha azt mondják, ezt nem lehet elrontani, én tuti elcseszem. Ha elmegyünk biciklizni, biztosan összetöröm magam már az elsö két méteren, vagy rosszul leszek, és leszédülök. Velem nem lehet strandra járni, mert nem merek beleugrani a vízbe. Velem nem lehet társasjátékozni, mert huszadszori magyarázásra sem értem meg. Képtelenség korcsolyázni velem, mert meg se tudok állni jég vagy görkorcsolyán.

Ha kilépek az ajtón, tuti telibetaposom az elsö kutyapiszkot. Mindig akkor lesz piros az útjelzö lámpa, ha én akarok átmenni. És még sorolhatnám.

Plussz van egy csaj az ismeröseim közt, aki tökre az ellentétem.

100km-et leteker anélkül, hogy megizzadna. Triplaszaltót ugrik a medencébe hárulról. Azelött érti a társasjátékot, hogy elmagyaráznák. Hamarabb tanult meg korcsolyázni, mint járni.

Már ott tartok, hogy felkötöm magam, ha még egy napot ezzel a társasággal kell eltöltenem.


2014. júl. 6. 21:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
persze, ezt a legtöbben aranyosnak találják
2014. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A pechesség és a butaság nem ugyanaz. Lehet, hogy sok mindenben nincs szerencséd, de biztosan jó vagy te is valamiben. Amúgy meg az is lehet, hogy pont azért vagy szerencsétlen, mert már előre rettegsz, hogy mi fog történni, így vonzod is a rosszat.
2014. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszi a korrekciót, utolsó.


Most is itt vagyunk egy ismerösnèl, és az egyik srác meglátott, majd elfordult.

2014. júl. 6. 21:38
 14/22 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi vagy a leírtak alapján. Mellesleg nem lehet mindenki tökéletes. 21/F
2014. júl. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

De a lökött és a tökéletes között van valami...


X-en voltak a strandon ma is, és csak én tudtam elhagyni a vízben a bikinifelsöm :S

2014. júl. 6. 21:44
 16/22 anonim ***** válasza:

Akkor ne legyél velük, bár nem tudom miért utálod őket ennyire.

Viszont ami azt illeti, elég negatívan gondokozol. Amiket leírtál nem nagy dolgok. Biciklizésnél figelj jobban oda.És ha nem értesz meg egy szabályt, akkor ne játsz. A lámpa meg... igazán nem egy nagy probléma.

Ne csak a hiáidat lásd, hanem találd meg magadban a jót, a szépet. Merthogy biztosan van olyan, amiben tehetséges vagy.

De komolyan legyél kicsit derűlátóbb.

Ennél sokkal nagyobb problémák, gondok vannak a világban. Szerintem örülj annak, hogy van lehetőséged változtatni. Ne merülj el az önsajnálatba, mert az nem vezet sehova.

Próbálj ki valami újat! Ami pozitív gondolatokkal tölt meg.

Én például elkezdtem spanyolul tanulni. Persze nem azt mondom, hogy te is kezd el (bár ha érdekel, és úgy érzed lenne hozzá kitartásod, akkor vágj bele, vagy más nyelv is jó), hanem csak azt, hogy keress olyat, ami érdekel.

2014. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Oké, de honnan tudod, hogy mással nem történt valami rossz (vagy még rosszabb)? Nem vagy egyedül a pechességgel, sokan vannak még így. Vagy csak az a gond, hogy túlságosan is a rossz dolgokra figyelsz, miközben meg történik veled egy csomó minden jó, csak azt nem veszed észre.
2014. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos kis csaj lehetsz azok alapján amit írtál. keress olyan pasit aki úgy gondolkodik, mint az előttem szólók vagy én. amúgy szerintem nincs olyan, hogy valaki csak peches vagy szerencsés (mint a magas szőke férfi felemás cipőben)
2014. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Mosolyt csaltál az arcomra, úgyhogy ez kezdetnek nem rossz. Én már szeretlek is :)

Három dolgot kéne megtenned:

1. Egy kicsit jobban kéne azt az optimizmust erősíteni.

2. Ott kéne hagynod azokat az embereket, akik lenéznek, elfordulnak és nem vagy velük boldog. Lesznek majd tényleges barátok.

3. Meg kéne nézned az Az Igenember-t (Jim Carrey) és később az Apádra Ütök!-et is. Nagyon jó, ide illő filmek.

Ameddig ez nincs meg: ezek kalandok. Elveszett a bikini? Ez senkinek nem sikerült még? Hurrá, van jól megkülönböztethető egyéniséged. sak te tudtad ezt megcsinálni, ezt csinálják utánad! :) Ezekből jó poénok születnek később. Ez az életed része, az esetek többségében nem rajtad múlik.

Hajrá és tessék nevetni :) A nevetésnek pozitív hatása van!

2014. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Miért lennél buta attól, hogy nem tudsz korcsolyázni? :D
2014. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!