Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Egy nyomulós srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Egy nyomulós srácnak megbocsátanátok a hü*eségét?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, fiú vagyok.


Nagyon elcsesztem egy lánnyal való viszonyomat, ez volt az első, és... Nem részletezném, de nagyon bánom hogy nyomulós voltam. Azt hittem már tovább vagyunk, mint voltunk..

Azt is vegyük bele, hogy viszonylag sértődékeny a lány.


Ilyenkor már nincs túl sok esélyem, meg utált és már nem érdeklem, igaz? :/ De azért mindent megpróbálok még.


Mennyi lenne az esély rá, hogy megbocsátanátok egy ilyesmi helyzetben?



2014. júl. 7. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:

<----------------------->

ennyi

2014. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

o.O

Te én vagyok? WTF... Ugyan ez történt pont ma velem. XD

2014. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"<------>

ennyi"


Többet mond minden szónál. :/


Ugyan ez? Az szép.. Neked is az első volt?

2014. júl. 7. 00:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem sértődékeny volt a lány, de én is így kezdtem, viszont tőle megkaptam a lehetőséget ezen változtatni. Ha esetleg bocsánatot kérnél és elmondanád, hogy nem akartál rosszat, csupán az érzelmeid vezéreltek és nem tudtál nekik megálljt parancsolni, talán megbocsájtja.
2014. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mármint az első elcseszés vagy az első lány? :D

Ő volt az első lány akivel elcsesztem... POnt ezért.. nyomultam... ő is sértődékeny lány...és igen, én is többet képzeltem bele..

2014. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hogy voltál túl rámenős?

Lehet helyzethez illő tippet is tudunk adni.

2014. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én megbocsájtanék a helyében. Mindenki hibázik, és ebből tanul.Ha elmondod neki,hogy elrontottad,és szeretnéd tiszta lappal kezdeni az egészet szerintem menni fog-ha bejössz egy kicsit is neki.
2014. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Úgy volt az első, hogy az első lány.(humoros kedvükben lévőknek üzenem: nem úgy az első lány, hogy előtte volt fiú is)


Köszönöm azoknak, akik tippet adnának, és kösz a pozitív szavakat, de nem szeretném leírni hogy mi történt... (Ez is eléggé félreérthető, de nem azért, mert olyan durva lett volna, csak...)

2014. júl. 7. 00:56
 9/10 A kérdező kommentje:

"Ha esetleg bocsánatot kérnél és elmondanád, hogy nem akartál rosszat, csupán az érzelmeid vezéreltek és nem tudtál nekik megálljt parancsolni, talán megbocsájtja."


Ezt fogom tenni, de átfogalmazva a saját szavaimra, és őszintén leírva. Szeretném, ha megbocsátana, olyan lánnyal, akinek ennyire tetszene a személyisége, még életemben nem találkoztam sehol... Az meg a ráadás, hogy jól is néz ki.

2014. júl. 7. 01:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha őszintén bocsánatot kérsz tőle és elmondod, hogy megbántad. Akkor esetleg van rá esélyed. De utána extra hiper nagyon türelmesnek kell lenned hiszen ő is az veled, ha visszafogad.

Máskülönben ha nem jön össze a dolog: ne lepődj meg, ha utánad következő srácnak "csak úgy" odaadja magát. Ő is tanul a kapcsolatotokból.

2014. júl. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!