Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon undorító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon undorító?

Figyelt kérdés
15 évesen 164 cm/61 kg? Fél éve futok,3 éve lovagolok, és figyelek arra is, hogy mit és mennyit eszek, de úgy 2 hónapja egy dekát sem tudok fogyni. Ráadásul a mellméretem sem hű de nagy. És mindenhol azt látom, hogy a lányok a 3.-4. barátjukon is túl vannak, nekem meg még csak fiú ismerőseim sem nagyon vannak. Próbálok kedves és barátságos lenni, de egyszerűen olyan ronda és dagadt vagyok, hogy úgy érzem sosem lesz senkim. Tényleg ennyire undorító ez a súly?
2014. júl. 7. 10:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem,mindenki megtalálja a hozzá való pasit. és még fiaatal vagy, van időd bőven. inkább élvezd mint hogy ilyeneken aggódj
2014. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
dobj fel képet :)
2014. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

a szépség relatív, lehet te magad így látod, de lesz valaki aki mindenkinél szebbnek talál majd, azaz nem biztos, hogy "lesz" lehet már most van, csak fél a bizonytalanságod miatt és azért nem szereted magadat!

a számok alapján nem nagyon lehet véleményt mondani...ismerek olyat akinek jól állt a túlsúly, lefogyott és utána beesett lett az arca, nem mosolyog, pedig nagyon szép volt a mosolya......és emiatt a pasija is elhagyta...mert kívül-belül megváltozott!

2014. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
majd persze felrak...azért ilyen oldalakra nem tenném..visszaélés szempontjából
2014. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát ezt igazából látni kellene. Én nem vagyok duci, mégis nagyobb a súlyom, mert nehéz csontozatú vagyok, ha hátbavágok valakit a vékony csirkeláb karommal, még 10 perc múlva is fulladozik. Szóval látni kellene, hogy hogy oszlik meg rajtad a súly. Nekem ez a diéta segített, bár inkább életmódváltás, mert nem lehet abbahagyni: [link]

A fiúk miatt ne búsulj. Lehet, hogy most nem kellessz senkinek, de majd pár év múlva, ha a többiek már a sokadik faszijukat fogyasztják, te leszel az üde színfolt az egyenp|cs@k között. Fel a fejjel! :)

2014. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem az undorító súly. Nem vagy nádszál vékony, de dagadtnak sem mondanálak. Persze kép alapján tényleg könnyebb, de 90%-ig biztos vagyok benne, hogy bár van rajtad egy kis felesleg, te csak bemeséled magadnak, hogy dagadt vagy.
2014. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
jézusom, 15 éves és már most ilyen gondjaid vannak? Mi a pöc söm lesz veled pár év múlva? Miért ilyen fontos hogy pasid legyen?
2014. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es: Ide ilyen célból fej nélküli képeket szoktak feltenni.
2014. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
#8-as erre céloz: [link]
2014. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én ehhez a magassághoz 71 kiló vagyok, és volt már kapcsolatom, megvolt a szenvedély, kívánt is engem, nagyon, szóval egyáltalán nem lehetsz undorító. Nem ez az oka hogy nem jött még össze. Ne aggódj. :) ;)

15/l

2014. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!