Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon undorító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon undorító?

Figyelt kérdés
15 évesen 164 cm/61 kg? Fél éve futok,3 éve lovagolok, és figyelek arra is, hogy mit és mennyit eszek, de úgy 2 hónapja egy dekát sem tudok fogyni. Ráadásul a mellméretem sem hű de nagy. És mindenhol azt látom, hogy a lányok a 3.-4. barátjukon is túl vannak, nekem meg még csak fiú ismerőseim sem nagyon vannak. Próbálok kedves és barátságos lenni, de egyszerűen olyan ronda és dagadt vagyok, hogy úgy érzem sosem lesz senkim. Tényleg ennyire undorító ez a súly?
2014. júl. 7. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
képet.
2014. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nagyon gyakori ***** válasza:

A 61 kg sok? Nagyon el vagy csúszva a valóságtól. Elhitted a sok szemetet, ami a médiából jön? Ezeknek már a 40 kilós is kövér, de hazudnak.

Normális kapcsolatot keress majd, de még javában ráérsz, ne az legyen már a minta, hogy valakik úgy cserélgetik, mint az alsóneműt...

2014. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Képet üzenetben küldök csak.

Az mitől lehet hogy 2 hónapja nem tudok fogyni?

2014. júl. 7. 17:56
 14/16 anonim ***** válasza:
képet
2014. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet!
2014. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz.
2014. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!