Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha itt valakivel ismerkedni akarok pár üzenetváltás után nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Ráadásul általában ők kezdeményeznek
2014. júl. 7. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha lány vagy írj :) nem lépek le
2014. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem azutan nem irnak,hogy mesélek magamrol....meg kicsit csacsognak,es annyi :/ 26/f
2014. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván nem vagy szimpatikus neki. Tetszik egy kommented, de a folytatásban nem jön be neki a stílusod, az írásod, bármid. Ennyi. Tovább kell lépni a következőre.
2014. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom.
2014. júl. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozó kockák szórakoznak csupán, vagy homárok...
2014. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Buford Tannen ***** válasza:
100%
nekem képcsere után nem szoktak
2014. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló szituban, többször is.

A legviccesebb az volt, mikor ki írt még egy kérdést, hogy nem akar-e valaki ismerkedni, én meg válaszoltam, ha írjon rám, és akkor kiderült, hogy az a lány volt, akinek a válaszára már 2 napja vártam :)

Meg volt, amikor tök jól elbeszélgettünk, és másnap rámír, hogy folytassuk facebookon, és küldjem el a profilom, majd ő bejelöl, na arra is várok azóta :D

2014. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Velem ilyen nem fordult még elő. Mármint rám nem untak, inkább én a lányokra, mert egy-kettő olyan kommunikációképtelen, hogy tanítani kéne :D Így már én nem reagálok többnyire a kétszavas, aha meg hahaha, ok válaszaikra :)
2014. júl. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ezeket én is tapasztaltam.:D olyan is volt, hogy tök jól elbeszélgettünk, és csak úgy abbamaradt. vagy nem egészen jött össze a "jelöljük be egymást fészbukon" dolog. képcsere után sem értem, miért kell lelépni.. attól, mert nem jövök be, még jót beszélgettünk előtte.. mindenkinek csak a külsőségek számítanak. 16/L
2014. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Olyan nekem is volt hogy bejelöltük egymást fb-n és azóta se beszéltünk!
2014. júl. 7. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!