Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha a barátom haverjától kérek valamit ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami meglepetést okozni a barátomnak, de ahhoz kellene valakitől egy apró segítség, és én a legjobb haverjára gondoltam. Nem beszéltem még a fiúval, de rá szeretnék írni ezzel kapcsolatban. Nagyon gáz lesz, ha csak így ismeretlenül? A barátom vajon ki fog akadni, hogy zaklatom a legjobb haverját pár üzenet erejéig? És szerintetek a haver tutira szólni fog a barátomnak erről, mégha meg is kérem rá, hogy ne tegye?
2014. júl. 7. 15:49
 1/7 Scream85 ***** válasza:
Attól függ miben kérnéd a barátja segítségét? :D
2014. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a meglepi miatt keresed meg, miért lenne ebből probléma? Nyugodtan megtudhatja szerintem utána.
2014. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, fordított esetben tőlem is kért már hasonlót a barátom haverja :D
2014. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tényleg nagyon apró dologban, nem is kell a fiúnak semmit sem csinálnia, meg megkérném, hogy ez maradjon is köztünk. csak nem tudom, hogyan reagálna, ha így ismeretlenül írok neki, mert barátnője van, bár az üziben leírnám, hogy ki vagyok.
2014. júl. 7. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
De ugye nem 3.-nak kellene a szexhez?Mert akkor tuti kiakadna a barátod.
2014. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
úristen dehogyis!! mondtam, csak beszélni szeretnék a haverjával egy-két dologról, ami neten is jó megbeszélni, és ennyi tényleg pár perc
2014. júl. 7. 15:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallod, nem értem, mi ebben ekkora stresszfaktor a számodra! :D Írj rá nyugodtan, a világon semmi rossz nincs ebben.
2014. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!