Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakiről kiderül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiről kiderül, hogy tetszem neki, akkor ő is elkezd tetszeni nekem. Ez veletek is így van?

Figyelt kérdés

Kiderült egy osztálytársamról,hogy tetszem neki.

Ezelőtt teljesen közömbös volt számomra,de amióta tudom,hogy tetszem neki, egy kicsit ő is megtetszett nekem. Régebben is volt ilyen más fiúkkal.Csak én vagyok ilyen? Vagy mindenkivel ez szokott lenni?

L/14


2010. jan. 6. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
De egy hihetetlenül különleges lány vagy!! :) Muszáj megismerkednünk. :D
2010. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális! Úgy tudom pszichlógiai alapja van a dolognak, ami nem más, minth az ember azok közelségét keresi, akik szeretik/kedvelik őt, hiszen velük jó lenni, az ad biztonságérzetet is, stb. nemrég vettünk ilyesmiket szociálpszichológián!
2010. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tetszel.:D
2010. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
velem is így van
2010. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Just Happy 94 ***** válasza:

velem is ugyanez van.. nagyon komoly. gondolkoztam én is, hogy feltegyem a kérdést, de ha normális, akkor oks.=)


Peach

2010. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
még csak 14 vagy, ne aggódj majd kinövöd:)
2010. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Velem is megesik.. de az nem ugyanaz, mint amikor elsőre meglátom a csajt és bumm...


18F

2010. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz amit a szociálpszichós hozzászóló mondott.

Viszont, nem mindenkinél van így tlejesmértékben..

Az alacsony(abb) önértékelésű (ha már ennyire bent vagyunk a pszichológiába) személyeknél gyakoribb ez. Azért mert pl. ha nem vagy sikeres a fiúk körében és nem is hiszed hogy az vagy, akkor beéred egy "gyengébb" példánnyal is. Tehát ha nincsenek nagy igényeid akkor mindenféle fiú akinél úgy gondolod hogy van lehetőséged (és ha tetszel neki nyílván van) próbálkozol.,

2010. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenki így van ezzel, csak azért szóltak le néhányan a válaszolók közül, mert ez a tetszés nem szerelmi. Tehát ha egy lányról kiderül, hogy kedvel téged, akkor te is valószínűleg kedvelni fogod őt, vagy legalábbis nem fogod annyira utálni, mint egyébként.


De öltheti szerelem formáját is, minden további nélkül, ha "úgy egyébként is" bejönne a másik. Nem egy ilyen történetet hallottam már.

2010. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hm, az biztos hogy számit ha tudomásomra jut, de van egy lány aki attól hogy elkezdett ugy viselkedni mintha, nem is tudom mit akarna, csak ellenszenvesebb lett. szóval amugy semmi bajom vele, de nem akarnék tőle semmit, és azzal hogy egy időben többet keresett, meg megkért mármár fura szivességekre, amire találhatott volna sokkal alkalmasabb embereket vagy épp teljesen fölösleges volt, szal igy már nagyon nem találtam kedvesnek. és ha akkor valaki aztmondja hogy tetszem neki, akkor köszönöm szépen jót tesz az önbizalmamnak, de ettől nem fog megtetszeni. amúgy ha egy olyan lányról mondaná ezt valaki, aki amúgy esetleg nem kelt bennem különösebb extra gondolatokat, de szimpatikus, akkor tuti felfigyelek rá, és valsz elkezd érdekelni. szal szerintem ezzel amugy mindenki igy van
2010. jan. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!