Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a HEdvig ye, Hédi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a HEdvig ye, Hédi mint noi nev hogy hangzik? Tudtok ra beceneveket?

Figyelt kérdés
Kivancsilennek a velemenyetekre sokak szerint tok izgalsam meg jo de szerintem nagyon szar..

2014. júl. 8. 08:10
 1/7 A kérdező kommentje:
-ye
2014. júl. 8. 08:12
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A Hedvig az férfi név. A Hédi az meg furcsa, nem olyan rossz de beceneve szerintem nincs.
2014. júl. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hedvig nõi név.
2014. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a Hedvig női név és annak a beceneve a Hédi

csak ezt már önálló névként is használják

más beceneve nincs, hacsak a nem Hédike vagy hasonló nem számít

szerintem nem rossz név, de annyira azért nem is tetszik

2014. júl. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húú basszus elnézést kérek. Én mindig abban a hitben voltam hogy ez férfi név. Elnézést!

1-es voltam.

2014. júl. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor legelőször hallottam sok évvel ezelőtt akkor én is férfinek hittem, ebből kifolyólg annyira nem is tetszik
2014. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Padtársam Hédi és egy sátánista, debil állat. 13/F
2014. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!