Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Párkapcsolatban fogok élni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban fogok élni szeptembertől. Fogamzásgátlót ti úgy elkezdenétek szedni, hogy december-január környékén fogjátok legközelebb látni?

Figyelt kérdés
Mindenki ezzel cseszeget hogy szedjek gyógyszert, de én ennek nem látom értelmét, hogy amiatt a pár nap miatt elkezdjem. Ti mit ajánlotok?
2011. aug. 29. 05:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos.

Párkapcsolatban fogsz élni,vagyis összeköltöztök és mégis csak fél év múlva fogtok találkozni?

Ez valami törzsi rítus?

2011. aug. 29. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem teljesen értem.

Mindenesetre ha azt kérdezed, hogy szedj-e fogigátlót, ha szeptember után legközelebb csak decemberben lesztek együtt, akkor szerintem ne. Fölösleges hormonnal terhelni a szervezetedet addig. Ha már állandó lesz a kapcsolat, akkor szedd a gyógyszert, addig védekezzetek másképp.

2011. aug. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én vagy 4 éve szedek folyamatosan, ha van barátom, na nincs, de a hormonjaimmal nincs baj. Ha szeptemberben mondjuk 1 hétig leszel vele, akkor fölösleges elkezdeni, de ha mondjuk egész hónapban, akkor már érdemes elgondolkozni rajta.

De amúgy én sem értem hogy hogy van ez a kérdés :S

2011. aug. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úgy látom nem csak nekem nem volt világos :)
2011. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy összeköltöznek, de a a barátja valamiért hosszabb idöre máshol fog dolgozni, vagy valami hasonló okból átmenetileg máshol lesz.

Ha erre a pár napra normálisan meg tudjátok oldani a védekezést, akkor ráérsz akkor elkezdeni a tablettát, amikortól szükséges.

De amit én nem értek: ki az a mindenki, aki beleszól hogy szedsz-e fogamzásgátlót?! Nálunk ez a kérdés CSAK a páromra meg rám tartozik, kivülállókkal (még családtaggal sem) nem beszélek róla.

2011. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tök felesleges. Azért annyira nem egészséges, hogy feleslegesen szedegesd. Ha december január könyékén fogtok találkozni, és mindenképpen tabival szeretnél védekezni, akkor bőven elég egy hónappal előtte elkezdeni.
2011. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ELírtam Távkapcsolatban fogok élni s emiatt megéri tablettát szedni?
2011. aug. 30. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem havi néhány taliért tök felesleges hormonnal terhelni a szervezeted.
2011. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 moslekosvodor ***** válasza:
Mi az ti megbeszéltétek h szeptember elsejétől jártok? Vagy mire utal az h párkapcsolatban fogok élni szeptembertől? :D
2012. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!