Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas nagy hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas nagy hülyeséget csináltam, lefeküdtem egy házas emberrel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Senkinek sem mondhatom el, még a barátaimnak sem. Nagyon nagy bűntudatom van, ráadásul 10 évvel idősebb tőlem, ő volt nekem az első. Teljesen belezúgtam., és ő is azt mondja, hogy szeret, de mégis ott a felesége. Mindig hívogat hogy menjünk ide-oda, én próbálom kerülni, de legszívesebben vele lennék folyamatosan. Mit csináljak?
2014. júl. 8. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Növessz agyat.
2014. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Lófszt szeret, csak jó neki a változatosság.

(a 10 év plusz viszont önmagában nem negatívum)

2014. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

ne legyél vele, attól csak rosszabb lenne

és miattad nem fogja otthagyni a feleségét, bár ezt gondolom te is tudod

hülyeséget csináltál, de ezzel már nem tudsz mit kezdeni, szóval legalább ne ronts a helyzeten

2014. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Nem csináltál semmi rosszat, szerintem nyugodtan folytathatod vele a szexelgetést, viszont ennél többet ne nagyon várj.
2014. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

Bantad volna akkor amikor megdugott.

Szanalmas hogy most martírkodsz

2014. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon és felejtsd el.

Ha nem így teszel, nagyon sokat fogsz szenvedni miatta.

Persze, hogy azt mondja, hogy szeret, különben nem feküdtél volna le vele :) Ha annyira szeretne, akkor nem a felesége mellett izélgatna.

Járj el a barátaiddal, foglald el magad, hogy ne körülötte forogjanak a gondolataid.

2014. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha most teljesen elkerülöd akkor talál magának mást. Ha egy házas ember mgdug egy másik nőt és azt nem is egyszer akarja akkor már nem is igazán szereti a feleségét. Tehát ha te nem akkor majd más. A végeredmény ugyan az. Neked csak szar érzés lesz hogy miattad szétment egy házasság. Gondold végig hogy tudsz e ezzel élni
2014. júl. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ignoráld az üzenetet, hivásait... :)
2014. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebbol a szitubol csak Te fogsz kijonni rosszabbul, m erzelmileg erintett vagy. A csavonak most jo az ujdonsag igy 10 ev hazassag utan, de tobbet ne varj tole, m nem hagyja ott a feleseget. Sot! Az asszony ilyenkor szokta megneszelni, h a ferj felreugykodik es gyorsan odatesz (meg)egy gyereket a hazassagba, maz meg azt fogja hinni, h attol majd megjavul...


Szerintem szexen kivul ne varj ettol mast es inkabb mihamarabb tedd lapatra a pasast.

2014. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!