Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok izmos, nagydarab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok izmos, nagydarab fiú, hanem vékony még akkor is ha gyúrok, nem nagyon fogom érdekelni a lányokat?

Figyelt kérdés
hiába gyúrok és eszek többet,mint mások,csak én idétlen vékony izmaim vannak,hosszú a karom és nem gömbölyű,dagadó bicepszem van,csak ilyen elnyúlt szar...de ugyanígy mellem kicsi és szintén idétlenül néz ki
2014. júl. 8. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Dagadó bicepsz a sok kreatintól meg fehérjeportól lesz.Szóval azt hanyagold.

Járj el úszni, na attól lesz normális sportos megjelenésed.

2014. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Az első hülye.

Úgy 70%-on az étrendeden múlik az, hogy mennyire leszel izmos, nem az edzésen. Attól, hogy többet eszel, még nem leszel izmos. Ki kell számolni, és minden nap ugyan azt betolni.

2014. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

#1Fehérjepor nem káros.

Szerintem is járj úszni persze gyúrás mellett.

2014. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1 Te mégis miről beszélsz? A fehérje egy alapvető ásványi anyag, miért kéne hanyagolni? O.o Ez az izmok építőanyaga. Azért az sem kis hülyeség, hogy az úszástól inkább lenne sportos testalkata. Az izomzat növelésére a leghatásosabb módszer a súlyzós edzés.


Kérdező: Növeld a fehérje és szénhidrátbeviteled (a rostot és a telítetlen zsírt se hanyagold el). Valamint egyél napi 6-szor legalább, bár, ha egy kicsit már utánaolvastál a témákat, akkor ezt mind tudod.

2014. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kajából is be tudod juttatni a megfelelő fehérje és szénhidrát mennyiséget.
2014. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ötöst annyiban javítanám ki, hogy a fehérje nem ásványi anyag, de amúgy jókat írt.

Kérdező, mióta edzel egyáltalán?

2014. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nincs semmi gond a kajával,napi 6x eszek legalább nagy adagokat pl.reggelre 3 tükörtojás vagy rántotta,aztán csirkehús/hal rizzsel,az izmaim tapadási pontjaival vannak gondok.egy ideig hiába nyomtam rúddal fekve,nem fejlődtem semmit,amíg rá nem jöttem,hogy csak tricepsz/váll dolgozik,mert meglepően szélen tapadnak a mellizmaim normál emberhez képest és csak akkor dolgoznak,ha magam mellé tudom egészen engedni a súlyt,így váltottam kézisúlyzós nyomásra.
2014. júl. 8. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáfűznék, hogy a saját testalkatodtól, anyagcserédtől is függ, hogy egy adott étrenddel, edzésprogrammal milyen, mekkora izomcsoportot tudsz fejleszteni magadnak.


Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, mint te, normális étrenddel, edzéstervvel is csak minimális a fejlődésem, mert túl gyors az anyagcserém, a családban is minden férfi vézna, aki nem edzi magát ..


Csak gondoltam ennyit még hozzáfűzök :)

2014. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!