Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez egy szerelem kezdete?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez egy szerelem kezdete?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akit a munkahelyemen ismertem meg.

Eloszor nagyon bunkonak meg bezarkozottnak tunt, nem volt szimpatikus.

Egyszercsak elkezdtunk beszelgetni, kiderult, hogy vannak kozos dolgaink amikben hasonlitunk, egyre tobb lett a tema.

A bunko es bezarkozott stilusa eltunt, mondhatom azt is, hogy megnyilt nekem valamely reszt, es en is neki.

Igy honapok elteltevel, kezdek erezni valamit iranta, lassan rajovok, hogy nem is olyan rossz ember o, csak a fiatalkori tapasztalatai alapjan negativ, es nem jott ossze neki sosem semmi.

Nem a legszebb fiu masok szerint, a szuzesseget prostival vesztette el 20 evesen, mert nem sikerult neki becsajozni, de mindezek ellenere, ha meglatom, elkezd jobban verni a szivem, es erzem hogy kezd valami kialakulni. Bar mondjuk a szepseg relativ, nekem o nem a csunya kategoriahoz tartozik, szeretem a mosolyat, szep a szeme stb. :)

A csaladi kapcsolatai se olyanok amilyennek egy boldog csaladnak van.

Allitasa szerint, nem volt meg szerelmes, ugyanis egy lanyhor sem birt olyan kozel kerulni, hogy kialakuljon a fizikai szempatian kivul mas is. O ugy van vele, hogy ugy sem jon ossze neki semmi, ha eddig nem jott ossze, akkor ezutan se fog, ilyenkor kesztetest erzek arra, hogy megmondjam neki hogy ne hagyja elveszni a remenyt, hogy ne adja fel.

Lenne ertelme a dolognak, ha lepnek fele?


2014. júl. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem inkább csak nagyon sajnálod?
2014. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked szimpatikus és ha jól érzed magad a társaságában. Léphetsz felé! Ha esetleg még sem akkor is barátok maradtok!
2014. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, bátorítsd! Én is hasonló cipöben járok mint ez a fiú.Én kifejezetten örülnék, ha egy lány kezdeményezne:)
2014. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!