Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a (volt) párom?

Figyelt kérdés

Pár napja szakított velem a barátom. Az oka az volt, hogy nem viselkedtem "normálisan" vele, amibe ő már belefáradt, és úgy döntött, jobb lesz neki egyedül. Nem mentség, az igaz, de ez volt az első kapcsolatom, fél évig voltunk együtt. Vagyis az volt a "nem normális" viselkedésem, hogy túl sokat féltékenykedtem, és nagyon kis dolgokon is "felkaptam a vizet", és nem törődtem vele annyit, amennyit kellett volna, és nem voltam mindig mellette, nem támogattam mindig, pedig rengeteg dolog összejött most neki (apukája halála, első munkahely, új háza körüli munka). Utólag nagyon sajnálom, és rájöttem, hogy sok mindent rosszul csináltam, és ha lehetne, kijavítanám, és ahelyett hogy veszekednék vele, támogatnám. Én nagyon szeretem őt, kár, hogy ennyire későn jöttem rá, hogy mennyire nem így kellett volna csinálnom a dolgokat. Ő is szeret, csak az állandó veszekedések miatt gyengültek az érzelmei, ezért már nem érzi úgy, hogy nem tudna nélkülem élni. Az is volt a baj, hogy én kevesebbet "adtam", mint "kaptam", azaz én csak elvártam, hogy kimutassa, hogy szeret, amíg én nem tettem szinte semmit, hogy ő is boldog legyen. Elrontottam. Nagyon hiányzik, vissza akarom őt kapni, ha együtt lennénk, mindent megtennék érte, hogy boldog legyen! Tanultam a hibáimból, azt mondta hogy észrevette, hogy változtam, de ez még kevés, és nem érti, miért fél év után kell észhez kapjak. Ő is pár dologban hibázott azért, belátta, mert neki sem volt még túl sok kapcsolata, sőt, komoly kapcsolata nem-igazán volt még.

Mielőtt szakított volna, azt mondta hogy "tudom, hogy ez csak ideiglenes, hogy teszel azért, hogy én is boldog legyek ebben a kapcsolatban, de tudom, hogy amint megérzed, hogy szeretlek, lazulás van tovább." Be akarom neki bizonyítani, hogy mindig azon lennék, ha együtt lennénk, hogy boldog legyen, és hogy jól érezzük magunkat együtt. Voltak nagyon szép pillanataink, és azok neki is hiányoznak, de már nem hisz abban, hogy másképp fogom csinálni a dolgokat. Ezalatt az egy hét alatt átgondoltam mindent,rájöttem, hogy mit kellene másképp csinálnom, és kész vagyok megtenni mindent azért, hogy együtt legyünk boldogok.



2014. júl. 8. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne akard vissza! Én is voltam a helyedben, minden erőmmel vissza akartam kapni hogy megmutassam hogy mindent megteszek érte. Én meg is tettem. De ő már nem volt ugyanaz és nem vett részt a kapcsolatban aktívan. Fél év szenvedés után én voltam aki szakítottam. Utólag azt mondom hogy bár voltak jó pillanataink, nem kellett volna újra felmelegíteni.
2014. júl. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem törődtél vele, nem voltál mindig mellette.... akkor nem is szeretted igazán.
2014. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd meg ezt neki. Azt vársz, hogy dönt. És a döntését tiszteletben tartod. Ennyi.
2014. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szerettem, de nem figyeltem oda arra, hogy ő mit szeretne, és amikor egy másik lány bepróbálkozott nála, iszonyatosan féltékeny voltam, és ezzel rontottam el...
2014. júl. 8. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
nem veszett ügy ez. de legyél türelmes
2014. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!