Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy 180-185 alatt egy férfi nem férfias?

Figyelt kérdés
Meg,hogy a magas ember nagyobb biztonságérzetet ad,meg szeretnek elveszni a karjai között.De most,ha egy alacsony ember megver egy 190 centiset,akkor már ő is férfinak fog számítani a nők szemében?

2014. júl. 8. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem ettől számít annak, h megver valakit. Attól inkább összébb megy a nő szemében, ha verekedik. Alacsonyabb pasi is lehet férfias, bár én verem a 192-őt kb. :)
2014. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Azért mondják mert retardáltak, és a divat, média átmosta az agyukat, pl úgy tudom vadászpilóta vagy harckocsizó sem lehetsz egy bizonyos magasság felett, és hát kell náluk férfiasabb. :-)
2014. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha van egy téglád biztonság érzeted ad de ha van egy Kínai Nagy Falad az még nagyobb biztonságérzetet ad! De nem biztos, hogy az a biztonságosabb! De a férfiasság közel sem a magasságon múlik!
2014. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azért, mert 176 cm vagyok, és nyilván nem a 165 cm-esek fognak tetszeni...
2014. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Inkább a 176 nem nőies, egy férfi lehet alacsonyabban is férfias.
2014. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem igaz! Lehet férfias.
2014. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 C0r3 ***** válasza:
Ha ez így lenne, akkor fejbe kéne lőnöm magam a 178 centimmel.
2014. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Azért válaszolhatna egy olyan is,aki úgy gondolja,hogy csak a magasak a jók

2014. júl. 8. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az alacsony pasikkal semmi gondom.. vagyis nem igaz, a magasságukkal nincs semmi gondom.

Az inkább baj, ha ronda, vagy csak nem jön be. Ha egy tapló.. Ha kisebbségi komplexusa van. Ha nem vehetek fel egy magassarkút, vagy rogyasztanom kell mellette egy fotón, mert Őt zavarja, hogy alacsony, átlag magas.. És ez azért jópár pasit rögtön kizár.

Ha egy nálam alacsonyabb, vagy velem közel egy magas (azonos magasság - +5cm) pasi magabiztos, normális, jól, vagy átlagosan néz ki, kedves, megvan a magához való esze, akkor van esélye. Nem küldöm el csupán azért, mert nincs 185cm. Ennek ellenére, a 175+ -os pasikat preferálom. Ösztönösen. Nem tudom miért. Benne van ez a biztonság dolog nyilván, de az agresszió nem egyenlő a biztonsággal, sőt. Ez nem úgy megy, hogy levered a magas hapsit, aztán felnéznek rád. Ez úgy megy, hogy elfogadod magad, magabiztos vagy, van egy elfogadható külsőd, és egy szerethető személyiséged. Hidd el. :)

20/N

2014. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy alacsonyabb nem férfias, de nekem nem vonzó, viszonylag magas vagyok, egyszerűen nem működött a kémia egy velem hasonló magasságú pasival. Szeretek alacsonyabb lenni a páromnál, szeretek "felnézni rá", nekem ez fontos.

Semmi baj a 170 cm-es fiúkkal-férfiakkal, de akkor olyan magasságú hölgyet keressen, akinek ő megfelel.

Tényleg nem rosszból írom, de ha nekem kellemetlen, akkor bele sem kezdek semmibe.

Ki mit szeret, az a szép:)

2014. júl. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!