Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen 90/B mellméret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen 90/B mellméret kicsi vagy nagy?

Figyelt kérdés
8 évig úsztam. Az úszás miatt a tüdőm is nőtt, és ugye emiatt a mell alatti körméret is.

2014. júl. 8. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

3. vagyok megint. ha minden "édes" "aranyos" jelző után kaptam volna pénzt, már dolgoznom se kéne.

Talán olyan fiút válassz, akinek egyénisége van, és nem az a fontos neki, mekkora cicid van.

2014. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#3 próbálkozok mást "választani", és úgy tűnik van is olyan akinek nem a méret a lényeg :)
2014. júl. 8. 17:17
 13/22 anonim ***** válasza:
Milyen tipikus pasi? cehh xd, amúgy még életemben nem kaptam egy erotikus képet se, meg nem is kértem, inkb csak hülyültem xd(bár megért egy próbát xD) Amúgy meg sztem a csaj kicsit hülye volt akkor(sajnos), amúgy meg igazad van sajnos, ált. ha kapnak valakik ilyen képeket napiszar.com-on végzik, sajnálom öket, ezért se bízhat már az ember ilyen téren senkibe, persze én nem ilyen lennék(nem azért írom hogy küldj xDD) Bár beismerem nagyon hülye vagyok 18 éves létemrexd
2014. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
ja igen én a képet kérő barom voltam, amit elöbb írtam xD
2014. júl. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sztem elég sok srác van rajtam kívül akit nem csak a cicik érdekelnek
2014. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 C0r3 ***** válasza:
Figyelj, mondhat bárki bármit, nekem igenis számít a mellméret. Sőt nem csak az, a kinézet is. Lehet gyűlölni. Lehet, hogy azért van, mert 16 vagyok, vagy azért, mert szeretném, hogy a barátnőm jól nézne ki. (Cserébe én is ugyanezt tudom nyújtani, kivéve persze a melles dolgot :D) Egyébként gőzöm nincs milyen a 90/B-s mellméret. Ha találsz egy guglis képet, amin hasonló van, és elküldöd nekem, szívesen megmondom nekem oké lenne vagy nem. (16F)
2014. júl. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel a mellméret, mert amikor már túl nagy, akkor nem tetszik. xD

Viszont abban igazad van, hogy számít a külső. Senki nem akar olyan emberrel lenni, akire nem szívesen néz rá, mikor felébred mellette. Persze az, hogy kinek mi tetszik, már egyéni megítélés kérdése.

2014. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát igen, fiúk!

Azért érdekel a mellméret, és hogy mekkora, hogy ezen adatokat kihasználva lánynak adjátok ki magatokat, remélve, hogy a VALÓDI lányok elhiszik, hogy ti tényleg "LÁNYOK" vagytok és fognak nektek képet küldeni!

Annyira szánalmasok vagytok, fiúk! -.-"

36/N

2014. júl. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyél már hülye... :D
2014. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Kicsit" összevissza nekem ez a 36 éves nő válasza, ugye nem vagyok egyedül?

Amúgy meg én TÉNYLEG lány vagyok. Just sayin'.

2014. júl. 9. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!