Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne összejönnöm egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne összejönnöm egy 30 éves pasival? 16L

Figyelt kérdés
Önkénteskedem a vöröskeresztnél, ott dolgozik ő is. Tudtommal szingli, a kollégái is beajánlották nekem, mindig kérdezgetik, hogy nekem tetszik-e stb. Mikor első nap mentem rögtön mosolygott, meghívott kávézni, később összeveszett az egyik munkatársával mert elrontottam valamit. De 16 éves vagyok (2 hónap múlva 17), ő pedig azt hiszem 29. Nagyon sok ez? Nem furcsa, hogy egy 30 éves férfi egy 16 éves lánytól akar valamit?
2014. júl. 8. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pinádat akarja.... :P
2014. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tőlem is akarnak a fiatal lányok pedig én idősebb vagyok. Igaz elég fiatalos.
2014. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ő már akkor a faszát verte az ennyi idős lányokra, amikor még az első osztályt jártad.
2014. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2× annyi idös mint te... szánalamas... fel is basztad az agyamat...
2014. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem tenném...17/L

sok a korkülönbség...szinte az apád lehetne

2014. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Olyan nagy kár nem érne senkit. Mondjuk anno osztálytársam is egy 30-as férfival járt ennyi idősen. Nem lett jó vége, kiderült hogy kissé instabil személyiség volt és öngyilkossággal fenyegetőzött, amikor a lány el akarta hagyni. Aztán nagy nehezen beletörődött, és felhagyott a lelki terrorral.
2014. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Korodbelit keress, meg ő is, részéről beteges, részedről csak naivitás. Ennek nem lesz pozitív kimenetele.
2014. júl. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
undorító vagy
2014. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne fűzz hozzá nagy reményeket, megfektet párszor aztán mehetsz a süllyesztőbe, jön majd a következő.
2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre tinédzser korszakod! Hosszú távon nem nagyon lesz belőle semmi... Ô már lassan családra vágyik! Te is?
2014. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!