Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olyan pasival kellene összejön...

Olyan pasival kellene összejönnöm aki érdeklődik irántam, legyen az akármilyen?

Figyelt kérdés

Én olyannak nem szoktam tetszeni aki nekem is bejön. Az ilyen lepukkant, idősebb pasasok szoktak utánam érdeklődni. Dohányboltban dolgozom, tehát ők mind cigiznek, isznak is, büdös a többség, látszik hogy piszkosak stb. mármint járnak ide normális emberek is, de azok észre sem vesznek. Az ilyen rosszabb típus szokott bókolni, meg érdeklődni utánam. Lehet ilyen típus illik hozzám ezért van ez?


Nem cigizek, csendes és visszafogott vagyok, önbizalmam semmi szinte. Adok magamra, igaz nem vagyok valami feltűnő. Barna hajú vagyok, sminkelni nem szoktam.


2014. jan. 17. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Korod?
2014. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Egy normális jó vágású magára valamit is adó pasi nem fog egy dohánybolti eladóval kezdeni.

Ne ott akarj ismerkedni mert ott csak olyanokat találsz amilyenekről írtál. Mozdulj ki, amikor n dolgozol menj el társaságba. Ott ismerkedj.

2014. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy leírtad magad, azok alapján nem azok illenek hozzád, akik érdeklődnek. Ne a munkahelyeden pasizz, ott nem találsz normálisat, vagyis jó sokat várhatnál, míg egy olyan betéved, aki normális, jól néz ki, facér, és ismerkedik trafikban. Menj klubokba, bulikba, ott ismerkedj.
2014. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3- kösz hogy megismételtél..
2014. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok.


Hát van 3-4 olyan vásárlóm akik tetszenének, és heti több alkalommal is jönnek, de ilyen "szia, hogy vagy? mizu?" 1-2 poén és aztán mennek. Pedig ők bejönnének nekem. De semmi, pedig már hónapok óta "ismerem" őket.


Na jó igen mondjuk, ha a pult másik oldalán állnék nekem sem menne mondjuk a dolog.

2014. jan. 17. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
" Egy normális jó vágású magára valamit is adó pasi nem fog egy dohánybolti eladóval kezdeni. " Ez kicsikét vérlázító! A mai ember örüljön hogy van munkája te igen értelmes! Ha emiatt nem foglalkozik egy pasas egy lánnyal mert, "dohányboltban eladó" akkor az az ürge fogadjon cölibátust és mehet a francba!
2014. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen beidegződések, hogy a dohánybolti eladó biztosan dohányzik, alkoholista, stb.
2014. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, hanem olyannal, akivel kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt!
2014. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!