Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a valóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a valóság nem olyan, mint a szerelmes zenékben, romantikus filmekben?

Figyelt kérdés
Annyira megható sok zene, film, de mégis a valóság valahogy nem ilyen. Én még sosem találtam olyan lányt, akivel ennyire igazán szerettük volna egymást. Pedig mindig is erre vágytam, már kis taknyos korom óta. Más fiú voltam mindig is, érzékenyebb, érzelmesebb típus, de ez nem jött be a lányoknak, csak későn jöttem rá, ekkor váltottam érzéketlen, önző, csak szexre hajtó módba. Így összejöttek alkalmi kavarások, de a boldog párkapcsolat továbbra is elmaradt. Valamiért, ha rendes vagyok egy lányhoz és szeretem őszintén mindig megszívom, elhagy másért túl unalmas, jó fiúnak talál és inkább össze sem jön velem, míg ha önző, szexéhes vagyok, akkor meg összejön a csóktól kezdve mindenféle testi dolog szinte, csak rajtam múlik az egész. Olyankor én irányítok. Ha viszont megtudja a lány rólam, hogy érző szívű, kedves gyerek vagyok, akkor ő irányít és általában nem is kérnek belőlem, max barátságot, de sokan még annyit sem.

#valóság #változz #rosszfiúvá
2014. jún. 28. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:
hát néha rá kell jönni hogy az élet nem fenékig tejfel és nem te vagy a single playerben a főszereplő karakter akit irányítasz, és várható a heppiend.
2014. jún. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám egyszerűen magamat adni. Ez a leghálásabb, legalább is hosszabb távon. Igaz, hogy türelem kell hozzá, de megéri.
2014. jún. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azért van ez,mert a határozott és következetes férfi viselkedés még nem része a személyiségednek,egyenlőre csak szerep.

ezért veszíted el a kontrollt a kapcsolatban,amiért szakítás a jutalom,mert a csajok papucsnak hívják a kontrollt megtartani képtelen,shit teszteket folyamatosan bukó pasikat.

erre még rájön az elhagy másért dolog,ami a full tiszteletlenség megfelelője a nő részéről.

ilyesmi szélsőséges papucs viselkedés jutalmaként lehetséges viszonylag nem hosszú kapcsolatban.

az egyensúlyt találd meg és kéretlenül,és főleg érdemtelenül ne osztogass kedvességet buta kis pitsáknak.

mint a kutyánál,ha pacsit ad,mert kérem,akkor megsimogatom a buksiját.

ha nem jön oda a behívó parancsra,akkor odamegyek és rácsapok a seggére.

2014. jún. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Marc Bolan ***** válasza:
Ha olyan lenne, akkor én soha nem néztem volna romantikus filmeket. :) Ez van. Viszont ha ügyesen keresel, akkor találhatsz olyan lányt, aki mellett önmagad lehetsz.
2014. jún. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki a filmek után megy , az nem valami ÍQ bajnok.
2014. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!