Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha már elegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha már elegem van az összes nőnemű emberből?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egy lányt,3 forgatókönyv villanhat át az agyamon

1.biztos van egy jóképű,izmos/gazdag barátja és nem hajlandó szóba állni egy fiúval sem

2.nincs barátja,de csak a jóképű,izmos/gazdag férfiak jönnek be neki és ha hozzá szólnék:levegőnek nézne vagy bunkó mód elküldene,hogy van barátja,nem ismerkedik és hagyjam békén,esetleg flegma,közönyös arccal válaszolgatna egy-két kérdésre,majd unottan,köszönés nélkül távozna,elmesélne minden barátnőjének mekkora lúzer vagyok,csak mert nem nézek ki szuper jól és ferde szemmel néznének rám a környék lányai


Annyira reklámozza minden csaj,hogy az izmos fiúk jöhetnek csak szóba nála(mellé legyen jóképű és lehetőleg gazdag),hogy kedvem sincs semmihez.Ráadásul az élet is engem igazol,eddig akit csak kinéztem magamnak,mindegyik pár percen belül távozott egy kigyúrt vagy hatalmas állat fiúval...pedig nincs nálam magasan a mérce,sőt.

És jöhettek azzal,hogy gyúrjak én is..hát megtörtént.De alapvetően ektomorf alkatú testalkatú fiú vagyok,ami elég nagy szívás.Tömegelni mondjuk könnyebb volt,mert ehettem bármit(szalonna,kolbász),zsír alig rakódott rám,de az izmaim sem fejlődtek annyira,mint egy jobb genetikával rendelkezőnek.Erőben sokat jöttem fel,a női 2 kilós súlyzóval kezdtem,mostanra 18-as egykezessel is megy 4x8,hogy csak egy példát mondjak.De sajnos ilyen a testfelépítésem,vékony és hosszú izomvonalaim vannak,vékony maradok.Tudom,hogy megszívtam,de annyira megundorodtam a csajoktól,hogy mennyire esélyt sem adnak egy vékony srácnak vagy csak szórakoznak vele,a nagyobb darabokért meg élnek-halnak és ha az megcsalja őket fűvel-fával,akkor is megbocsájtanak nekik.

Már ott tartok,hogy bárhol szívesebben segítek a kisebbségieknek(pedig velük sem volt enyhén szólva jó kapcsolatom),míg egy lánynak képtelen vagyok még egy utazótáskát segíteni levenni,mert hányingerem van a viselkedésüktől és képtelen vagyok elhinni,hogy van olyan,aki túl tud látni az izom és nagy testtömeg=pasi,vékonyság és kis testtömeg=kisfiú,lúzer,esélytelen sz_rságon.


2014. júl. 8. 21:38
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
bocsi,nem 3,hanem 2 forgatókönyv
2014. júl. 8. 21:38
 2/31 anonim ***** válasza:
Pont lekésted a fesztivált. Nem baj, jövőre mehetsz:D
2014. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás.....fordulj a fiúk felé :)
2014. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

aki nem akarja végigolvasni kattintson ide, ez nagyjából jól bemutatja a kérdezőt.

http://www.youtube.com/watch?v=qS7nqwGt4-I

2014. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először vegyél vissza a depiből,meg a rinyából.Aztán fejben tedd magad rendbe.Mert olyan nagy hülyeség ez hogy az nem igaz.
2014. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

és mi a 3. forgatókönyv?

amúgy van kivétel, pl engem nem zavar ha vékony egy fiú

nem mondom hogy nem tetszik jobban, ha sportos, de nem zavar

a kigyúrt test meg egyáltalán nem tetszik

2014. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
ja bocsi, nem láttam a javítást hogy csak 2 van
2014. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
El lehet vonulni papneveldébe, de lehetsz homár is nyugodtan.
2014. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

igen 6os,hogy nem zavar az egy dolog,engem sem zavar sok minden,mert nem foglalkozom vele.

kb.te is így lehetsz a vékony fiúkkal:nem tetszenek,nem foglalkozol velük,így nem is zavarnak

ha választani kell,így is úgy is a sportossal jöttök össze,ami az átlag férfi nyelvére lefordítva nálatok a kigyúrtat jelenti.

a kigyúrt alatt az ilyen Ronnie Coleman félékre gondoltok,akiből kb.100 van a világon(na jó csak a mérték kedvéért egy szám)

a kondiból elegem is van,szétment minden ízületem a sok emelgetéstől

2014. júl. 8. 21:48
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen ne égesd már a férfi nemet az ilyen megnyilvánulásokkal. Helyetted ég a pofámról a bőr haver. Szánalmas vagy.
2014. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!