Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a szokások egy nudista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a szokások egy nudista strandon?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam, szeretném kipróbálni.
2014. júl. 8. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában meztelenül vannak ott, és szoktak fürdőzni is.
2014. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nem verheted a brét:DDD

ne bámulj csorgó nyállal,kiguvadt szemekkel más nincs

2014. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Mi van akkor, ha valakinek feláll?
2014. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs brém, ha egyedül mennék az ciki lenne vagy veszélyes?
2014. júl. 8. 22:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne veszélyes. Hány éves vagy te, hogy ki akarod próbálni?
2014. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
felnőtt nő vagyok
2014. júl. 8. 22:05
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát,előtte azért érdemes egy kicsit egyenletesen napoztatni az ember bőrét, mert különben nagyon feltűnő a korábban ruhával fedett rész fehérsége. Egyébként nagyon óvatosnak kell lenni, mert ezek a többnyire vízparti helyek hatalmas UV terhelést, gyors leégést eredményezhetnek. Különleges szokás nincs, attól eltekintve, hogy mindenki pucér. Kalap azért jó.
2014. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom szerint sokkal kultúráltabbak az emberek,mint a normál strandon. Nem bámulnak,nem akarnak felszednistb. Nem hangoskodnak annyira.Ált középkoróak és idősebbek vannak. Szoktak beszélgetni idegenek,de nem másznak rád.
2014. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én már kétszer is voltam külföldön, de inkább melegek járnak ki... Olaszországban kb 6-8 nő volt, meg 50-60 férfi, de lehet, hogy az egy kimondottam meleg nudista strand lehetett... véletlenül tévedtünk oda. mindenki napozott, úszott, beszélgetett, nem láttam álló farkat... Horvátországban is kimentünk egyre, ott kevesebben voltak, hosszú parton elvétve kb. 6-10 méterenként 1-2 ember volt. Ott se volt sok csaj, de ott kb. két nap alatt három férfi jött oda és kezdett előttünk önkielégítést végezni, pedig én is fiú vagyok... hát mit mondjak hehe elfordultam, arréb mentünk, akkor meg a sziklák mögül bámultak és ott hokiztak...pfff
2014. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Társaságban mennek ki oda?
2014. júl. 8. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!