Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a barátnőtöke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtöket megerőszakolnák?

Figyelt kérdés
Sajnos velem megtörtént, de még mielőtt összejöttünk volna azelőtr wgy évvel. Van egy sebhely rajtam amit akkor szereztem, ő rákérdezett, így mondtam el. Azt mondta nen akarja így folytatni. Ti is így reagálnátok? Nem is fog már keresni?
2014. júl. 8. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Én megkeresném aki megtette, és megölném.
2014. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem zavarna.Viszont megöletném tettest az biztos.
2014. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

na ez is egy faparaszt

hagyd a francba kár egy ilyennel bármit is


én segítenék mindenben,óvnálak az újabb traumától

2014. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mintha te tehetnél róla... csak emiatt nem akart tőled többet? nem normális
2014. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta így nem tudná élvezni a szexet, mert csak ez járna a fejében közben...
2014. júl. 8. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik barátnőmet megerőszakolták kb 1-1,5 éve. Kapcsolatban volt, a barátja betegre aggódta magát mikor eltűnt, majd mikor kiderült az egész, szinte el sem mozdult a lány mellől. Vigasztalta, támogatta, gondoskodott róla, végig fogta a kezét, amíg feldolgozta a történteket. S aztán is. Remek srác, felnézek rá.


Téged is el fognak fogadni. Valaki majd beléd szeret, és ha tiszták az érzései, akkor ez nem fogja zavarni.

2014. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem érdemli meg az életet, pont úgy, mint aki megerőszakolt téged. Ugyanolyan féreg mind a kettő!


Engem nem érdekelne .. sőt, nagyobb bizalmat éreznék belőled, mert az sokat jelentene számomra, hogy ezt is megosztod velem, amivel egyébként nem dicsekedsz senkinek. Nekem ez a véleményem. Keress egy olyan srácot, aki a személyedért szeret Téged és nem csak a bugyidba akar bejutni ..

2014. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki képes együtt élni a tudattal. Én emiatt biztos nem szakítanám meg a kapcsolatot.
2014. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első lenne hogy megkeresném a tettest.Ezért otthagyni,elég hülye,nincs benne kitartás.
2014. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami. Ne hidd, hogy te emiatt más vagy! Ugyanúgy fogsz találni egy társat, aki a te hiányzó feled, mint akivel nem történt ilyen mocsok dolog. :)



Azt meg inkább nem részletezem, hogy az ilyen patkányokkal mit csinálnék .. nem ide való

2014. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!