Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha megerőszakoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megerőszakolnák a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az en pasim biztos agyonütné az elkövetőt. természetesen csak apukam utan..
2009. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos megpróbálnám felhajtani az erőszakolót, egy baltával lecsapnám a farkát és hagynám hogy elvérezzen. Ha nem hal bele akkor csak mégjobb.
2009. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Te voltál az a kérdező,aki segítséget kért.Na már most,ott azt hiszem egész jó dolgot leírt az első válaszoló,Te pedig légy mellette,öleld meg gyakran,ahogyan igényli,figyelj rá!

2009. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem úszná meg szárazon a delikvens az tuti.
2009. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkeresném az illetőt, és az acélbetétes bakancsommal úgy tökön rúgnám hogy többé ne tudja használni. És rábeszelnem a barátnőmet hogy jelentse fel bármennyire fél is. Meg kell kapnia a rohadeknak azt ami jár, különben másokkal is ugyanezt fogja tenni.
2009. márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a barátnőm és nagyon féltem, ha ilyen történne elkapnám a csávót, kikötném valahova, egy 10 centiméter vastagságú karót feldugnék a seggébe, bele élveznék a szájába, utána meg addig ütném a fejét amíg meg nem nyugodok:) De nem ölném meg mivel nem akarok börtönbe kerülni:) Azt egy ismerősömmel csináltatnám akinek sokáig elér a keze:) Ennyi:)
2009. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
engemet eroszakoltak meg ferfi letemre, bulibol haza fele tartottam 6 srac elejembe alt le fogtak es egyik seggbe teremtet nem volt kenyelmes aranyerrel kellett mutsenek meg, az egyiket fel ismertem s az elmondta ki volt par haverrel mi is elfogtuk es a hatat kessel megvagogattam es bekentem soval s a szajat be kotottuk mert orditott a fajdalomtol, a rendorsegre sem ment feljelenteni (szerencsere)
2009. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Amennyiben az imádott barátnőmről lenne szó, akkor nagyon összeverném, megerőszakoltatnám és tönkretenném az életét, minden tekintetben. 24/F
2009. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Öltem már kevesebbért is.
2009. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Gyilok acsaládjára is.
2009. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!