Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mitől lehet az nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől lehet az nálatok, hogy miután képet kaptatok a netes beszélgetőpartneretektől hosszú idő után, utána úgy hirtelen minden kicsit más lesz?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem, hogy csalódott-e bennem küllemre? (Nyilván, ha igen, azt sem mondaná el gondolom...). Azt mondta, hogy nem csalódott. Nagyon kedves a lány, imádom, érdekel mi van vele, de azt érzem, kicsit eltolódott egyoldalúvá a kommunikációnk. Én kezdem mostanság több mindenben kérdezni, ő kevesebbet érdeklődik magától. Sajnos még nem sikerült találkoznunk. Én már felhoztam többször, de ő nem mer, meg szülei sem örülnének neki, h neten ismerkedik, beszélget egy nála 9 évvel idősebb sráccal. Messze is lakunk egymástól, ez szomorúvá tesz. Nem tudom mit érez a napokban, de nagyon hallgatag lett.


Megmondjam neki, hogy mivel sajnos nem találkozunk, nekem ez így nem valami kellemes továbbá, mert nem látok előrelépést?


2014. júl. 9. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki 19 évesként reklámozza magát, aztán kiderül, hogy egy 40 éves, pocakos ürge, na az egy kicsit ciki.
2014. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha így gondolod, mondd neki. Ha nem, akkor ne. Vagy kérdezz rá még egyszer utoljára, hogy van-e valami baj.
2014. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is már láttam képeket róla. Biztosíthatlak, hogy lányról van szó, aki tizenéves korszaka második felébe lépett 16-18 év közt van. Nem átverés. Ez 100%.
2014. júl. 9. 13:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Nem tetszel neki.
2014. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem olyan képet kapott, amilyet várt volna, nem tetszel neki

megbántani viszont nem akar, mert gondolom amúgy meg kedvel

2014. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tetszel neki, barátzónába kerültél, de abban is a lehető legtávolabbi barátok közé, azt szeretné ha észrevennéd magad és nem zaklatnád többet. nem jössz be neki, de nem akart a kis lelkedbe taposni azzal, hogy ezt közli.
2014. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ebből neked sem nehéz leszűrni az igazságot, max nem akarod
2014. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt is megértem, de barát nem lehetek, mert még nem is találkoztunk. Csak neten beszélgetünk, de az elvet értem. Ugyanakkor a napokban bosszankodott picit, bevallotta, mert nem kerestem, csak estefelé. Akkor ez most mi? Annyit mondott még korábban, amikor én akartam már neki küldeni magamról képet, hogy nem fog véleményt mondani. Ezt mit takar? Azt, hogyha nem jövök be neki, nem mondja meg? Ha nem akarna beszélgetni, letiltott volna, utalt már rá.
2014. júl. 9. 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is képet, és megmondom, jól nézel-e ki. :D
2014. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs Veled az égvilágon semmi baj!
2014. júl. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!