Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyebb egy fiúnak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb egy fiúnak úgy túltenni magát egy hosszú, komoly kapcsolaton, hogy pár nappal utána beleugrik egy másikba, ahol nem is szereti a lányt, csak pótléknak használja?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem kéne a saját kudarcodat ráhúzni más emberekre is...ez kib*szott nagy önzőség lenne ... :S
2012. jún. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi ezen olyan hihetetlen? így próbál felejteni.
2012. jún. 25. 18:47
 3/11 A kérdező kommentje:
a kérdésre szeretnék választ
2012. jún. 25. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Azt nem tudom, hogy fiúnak könnyebb-e. De én nőként ezt a lehetőséget választottam.

Persze nem pont így, hogy "pótléknak" használtam a másikat.

Én úgy csináltam, hogy amikor már rájöttem hogy a kapcsolat a végét járja, és már több a soknál akkor el kezdtem ismerkedni másokkal eközben. Nem csaltam meg a páromat, csak szimplán ismerkedtem, mert tudtam hogy vége lesz a kapcsolatnak és nem akartam aztán egyedül maradni ha erre sor kerül.

Akkor tényleg jól éreztem, bekövetkezett a kapcsolat vége.

Viszont én ekkor már nem voltam egyedül, mert randizgattam ezerrel. És megtaláltam az igazit is, aki már nem pótlék volt, hanem egy új szerelem. Ezáltal én könnyebben túl tudtam magamat tenni az előző kapcsolatomon, persze azért így se volt olyan egyszerű, de nagyban megkönnyítette az egészet.

Szerintem ez egy jó módszer.


28/N

2012. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én értem, persze ez is egy lehetőség, de az adott fiú semmit nem érez a lány iránt, csak hitegeti és próbál vele felejteni. A lány meg semmit nem tud az egészről, naív és issza minden szavát..
2012. jún. 25. 19:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom könnyebb neki, viszont nagy köcsögség. Tudom, mert velem is megcsinálták. Egyszer. Legközelebb okosabb leszek.
2012. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt könnyebb, sőt a mi majd négy éves kapcsolatunk után nem én jöttem össze egy nálam 13 évvel idősebbel... a 21 éves exem nem egész egy hónappal a szakításunk után egy 34 éves faszival jött össze...

én meg össze voltam törve mint egy kínaiváza, pedig őt láttam szerelmesebbnek... tévedtem

22/f

2012. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Szerintem sokkal könnyebb. Évekig képtelen vagyok felejteni, addig a pasi túl van pár nőn.


21/N

2012. jún. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igen,másrészt nem. Az erkölcsi részét már megválaszolták.


Könnyebb,mert van valaki aki leköti,nem kell a gondolataival lenni,megkapja a szexet,ami elálmosítja és boldogsághormonokat termel az orgazmus is..de nehezebb,mert folyton beugrik h az ex h csinálta ezt,vagy azt,h vele ez jobb volt,vagy puhább volt a bőre..bármi..


Nem árt tisztázni h ki mire akarja a másikat és akkor mehet a dolog,nem lesz belőle sérülés.

2012. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

értem, köszi a válaszokat!

és úgy, hogy közben a srác 'barátként' tartja a kapcsolatot az exével?

2012. jún. 27. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!