Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki tudja, hogy mi a fővárosa majdnem az összes országnak, és tisztába van vele, hogy mit jelent az, hogy theropoda?

Figyelt kérdés

...aki tudja, hogy van Gogh csak a fülcimpáját vágta le, nem az egész fülét, aki tudja, hogy elsőként föníciaiak hajózták körbe Afrikát, akik tudják, hogy mi az a Hérón labda és tisztában vannak vele, hogy a világ első villamos-meghajtású földalattija Budapesten volt?


Mert nem csak a lányoknak számít az intelligencia és a műveltség. :)

21/F



2014. júl. 9. 18:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Van, a neve Google. Vedd feleségül.
2014. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

a fővárosokat nem nagyon tudom, a földrajz sose volt az erősségem

és az utolsót se tudtam, de a többit igen

2014. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
És mit ér eme sok tudás ha szopni meg nem akar?
2014. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Ez lexikális tudás, az intelligencia ennél kicsit több.
2014. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát kinek mi a fontos, tudod...
2014. júl. 9. 19:00
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Van, de én olyan lány is vagyok, aki nem érti, miért van odaírva a tagekhez a kettős mérce, ugyan is ebben pont nincs ilyen. Az intelligencia valamilyen szinten mindenkinek fontos.

Csak tudod a lexikális tudásnak több köze van a fenekedhez, mint az agyadhoz. Az intelligencia pedig nem a lexikális tudásnál kezdődik.

2014. júl. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Feltudom sorolni Európa összes országát, fővárossal, zászlóval és röviditéseit. Meg néhányat Ázsiábol. A történelmi érdekeségeket is ismerek. És 17 vagyok.
2014. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Európa fővárosait tudom, a többi nem érdekel, úgy szint az sem hogy Van Goghnak melyik fülcimpáját vágták le. Az intelligencia szerintem nem itt kezdődik, inkább abban nyilvánul meg, hogy az illető hogyan kezeli a mindennapi helyzeteket...
2014. júl. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A jobb fülcimpáját vágta le, saját maga.
2014. júl. 9. 19:04
 10/23 A kérdező kommentje:

#8

"Az intelligencia szerintem nem itt kezdődik, inkább abban nyilvánul meg, hogy az illető hogyan kezeli a mindennapi helyzeteket..."


Ezt kifejtenéd? Tényleg érdekelne a véleményed.

2014. júl. 9. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!