Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem csókolóztam és kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem csókolóztam és kapcsolatom se volt. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék kapcsolatot és csókolózni is szeretnék már.
2014. júl. 9. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ó, akkor még ráérsz. Egyáltalán nem gáz. Én 15 éves lány vagyok, és nekem sem volt még barátom, és a csóknak a közelében sem voltam. Persze, jó lenne, de nem görcsölök rá, és te se tedd, mert az meglátszik a kisugárzáson. Törődj magaddal. Próbáld meg kihozni magadból a legjobbat, és legyél nyitott.
2014. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ :)
2014. júl. 11. 14:48
 13/14 anonim ***** válasza:
14 évesen miért lenne már gáz. Az a gáz aki annak tartja, ennyi idősen. Én már 26F vagyok, és ebben a helyzetben. Na ez már gáz.
2014. júl. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
14 már rohadt gáz. menj, ásd el magad.
2014. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!