Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 vagyok komoly kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 vagyok komoly kapcsolatom még nem volt. A baj, hogy ha tetszik 1 fiú bármit megtennék h észrevegyen de mikor randira hív elkezdek parázni, mi van ha megcsókol? (pedig csókolóztam már) Még a randit is képes vagyok lemondani ilyenkor. Miért?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon félsz hogy elrontasz valamit...vagy esetleg mit gondolhat a csokodról ha megcsokól..!!!Ne felj...hidd el o is pont igy van ezzel...csak picit batrabb, ha mar elhivott randizni!Sok sikert ;)
2008. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csókold meg randin kívül és egyből nem lesz baj a randival:) Egyébként minden 1. csók nehéz dolog, várod is, de félsz is tőle, de mikor megtörténik, akkor a legboldogabbnak érzed magad:) Hidd el, jól fog esni, ha végre megteszitek...
2008. nov. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert 15 éves vagy és ilyenkor az ember hülyeségeket csinál, amin az 5 évvel idősebb is csak mosolyog, de Te még megoldhatatlan tragédiának érzékeled :P

Lazíts már.

Tudod, honnan lehet azt tudni, hogy egy lány érett-e már? Hogy szégyenérzet nélkül képes igent mondani egy srácnak. :P

2008. nov. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert kicsi vagy még.. attól mert a mostani 12-16 éves lányok topmodellnek képzelik magukat..hát sajnálom, de nem..!egy 14-15 éves lánynak nem lehet azt mondani h "nőlj már fel végre" hisz még kicsi.. figyelj.. egy randi..nem fog megenni a csávó.. nem kell félned semmitől..:)és ha már csókolóztál akkor mitől félsz..? gondolj arra h ha nem akarod elveszíteni azt a fiút akit szeretsz hát igazán beválalhatsz érte egy randit..valamit valamiért
2008. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy igen csókolóztam már de az előző barátom aki az első volt utalt rá h béna vagyok:S:Shát ez van nem tudok mit csinálni és talán ezért félek h a többi pasi is így gondolja:S
2008. nov. 25. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!