Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csakis nagyon csúnya baratnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakis nagyon csúnya baratnőm lehet emiatt? (Lent)

Figyelt kérdés

Atlagos pasi vagyok,az atlagostól felfele tetszenek a lanyok.

(Atlagos: nem bűnronda,nem igénytelen és nem végletesen kövér/sovany.)


Az ilyen lanyokra azonban altalaban minimum 2-en vagy többen hajtanak. Én pedig nem akarok beállni a sorba mert lealacsonyítónak érzem. Nem akarok úgy randizni egy lannyal hogy 10 perccel utana a másik udvarlójaval írogasson facebookon smileykat és ilyenek..


Csakis a csúnya lanyoknál lesz esélyem emiatt?


2014. júl. 9. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
annyit tehetsz, hogy te sem csak egy lánnyal ismerkedsz egyszerre, aztán a legszimpatikusabbal mész el második randira, vagy én nemtom
2014. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiiii ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen szöveggel csúnya vagy Te is.
2014. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szóval neked is csak egy jóbula kéne mi? Nincs ezzel baj. saját magaddal legyél tisztában mennyire vagy értékes ember és aszerint válasz. Tedd fentebb a lécet. mindenki ugyanolyat kaksizik mint te.
2014. júl. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs benned versenyszellem bmeg?
2014. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ennek nem sok köze van ahhoz, hogy ki hogyan néz ki.

Egy normális lány nem randizik egymás után x pasival.

Legalábbis én egyszerre eggyel szoktam csak ismerkedni. Vagy tetszik és vele leszek. Ha nem tetszik, akkor próbálkozom mással.

Szerintem abban nincs semmi rossz, ha valaki iránt többen is érdeklődnek. Az nem azt jelenti, hogy akkor ő neki bármelyik jelentkező jó lenne. De ahhoz próbálkoznod kell, hogy megismerjen és kiderüljön számára, hogy téged akar-e.

2014. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megtennéd, hogy semmilyen emberi lényt nem nyomorítasz meg a saját ocsmány természeteddel? Köszi.
2014. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ismerlek utolsó ;)
2014. júl. 9. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Állatira meglepődnék, ha ez így lenne.
2014. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 6, # 8, pff, kikkel barátkozol... pff
2014. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Innen senkivel, max Kenzoval, ő jóarc. :D
2014. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!