Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan szép lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan szép lányok akik még nem csókolóztak?

Figyelt kérdés

15-16 év felett


Ne aggódjatok, nem foglak privivel zaklatni senkit, csak elég sokat lehet itt olvasni "szabadabb gondolkodású" lányokról, és gondoltam ideje hogy most a másik csapat szerepeljen :D


2014. júl. 9. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Mások szerint szép vagyok.

És a válaszom: igen. :)

2014. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szépség természetesen relatíve. Meg, hát ki vagyok én, hogy megmondjam, kimondjam, még akkor is ha mások azt mondják szép vagyok.


Szóval bátorság összegyűjtve: nem vagyok csúnya, egy kicsit szép is talán és még nem csókolóztam.

és mellesleg 19 éves vagyok.

2014. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, még én se

lett volna rá lehetőségem, de inkább nem éltem vele

2014. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem tartom magam szépnek, csak mások mondják. De még nem. 16 vagyok.
2014. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nekem is mondták h szép vagyok, és még én sem. 16
2014. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fontosabb partnernek tartogatjátok magatokat?
2014. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Igen. Nem jöttment emberekre vagyok kíváncsi, hanem majd a szerelmemre.

:)

2014. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6: Ki számít fontosnak? Mivel még nemvolt barátom, ha lenne, nyilván szeretném, tehát fontos lenne. De szerintem a lányok többsége nem egy ismeretlent csókol meg elsőnek, csak úgy.
2014. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak az furcsa nekem, hogy ezzel is a szerelmetekre vártok. (Ez csak annak szól, akire igaz.) Nem akarok senkit megsérteni, de nekem ez egy picit irreális. Az még oké, hogy a szüzességet nem adjátok oda akárkinek, mert az sokkalta intimebb, személyesebb dolog. De belegondolva, hogy ha én is az igazira vártam volna a csókkal... akkor még most is várnék rá 21 éves fejjel. :D Mert az igazi az nincs minden sarkon (ha érted mire gondolok xD), de szimpatikus lánnyal már sokkal találkoztam és az ő ajkuk puha tapintását nem bántam meg. (Na jó, párat igen, de akkor az alkohol is rájátszott.) A lényeg - ne tessék félreérteni, de - ha mindennek túl nagy feneket kerít az ember, csodás dolgokat halaszhat el. Gondoljatok bele, kb mennyi járás után lesz szerelmes egy pár? És addig semmi? Az egy kicsit bizarr. Bocsi, ha sarkalatosan tekintek a szerelem szóra, de azért, mert az magasztos, egy magasabb rendű dolog, ami nem csökevényesedhet el.
2014. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!