Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti aludnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti aludnátok egy ágyban egy lánnyal nagyon közel egymáshoz, aki iránt semmit nem éreztek, és úgy, hogy közben van barátnőtök? Valamint a lány korábban szerelmet vallott nektek.

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudnék hát. Bár a reggeli erekció lehet kellemetlen helyzetet szülne.
2014. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

simán

nem értem hogy ez hogy okozhat gondot bárkinek is...

2014. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb. mint az 1.
2014. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

csak nem ez történt veled? gondolom te vagy a lány és reménykedsz, hogy a fiú is többet érez irántad

ettől még lehetsz csak barát számára

2014. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es! Szerintem ez egyértelmű volt. Másképp miért kérdeztem volna ezt?

Sajna így van, és rohadtul utálom, hogy már két éve nem tudom elfelejteni a srácot, annak ellenére, hogy Decemberben láttam utoljára, illetve március óta nem beszéltünk. De majd csak sikerül. Csak kíváncsi voltam, hogy ez a srácok részéről mit jelent. Mert mikor elmondtam neki, hogy szeretem, utána egy hónapon keresztül folyamatosan mondta, hogy hiányzok neki (épp külföldön voltam), meg hogy várja, hogy hallja a hangomat és a többi baromság. Ja meg, hogy majd megrohan engem. Aztán mikor visszaérkeztem, nem sokkal utána tudtam meg, hogy közben összejött egy másik lánnyal.

Hát mit mondjak elég kellemetlenül éreztem magam.

2014. júl. 9. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem... Az egyik, hogy ha nem azzal akit szeretek, akkor egyedül alszom. Vagy kihagyom az alvást(ilyen is volt már).

De semmiképp nem hoznám ilyen helyzetbe őt, sem magamat.(már ha most lenne valakim...)

No meg ha a lány szerelmes lenne belém, ami nehezen elképzelhető, akkor főleg nem. Van ugyebár éjjeli erekció, és ki tudja...meg mászná-e a hegyemet.

2014. júl. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem!


Nem tudnék, mert a barátnőmnek rosszul esne...

Nem tudnék, mert a lánynak rosszul esne, hogy nem érzek semmit iránta és mégis ott vagyok mellette...ez olyan mintha a sivatagba beásnának a földbe és egy üveg vizet eléd raknának...hiába van ott ha nem kaphatod meg...persze talán kicsit a lánynak jó is lenne...de utána sokkal rosszabb!


21F

2014. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!