Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Mért nem ért meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Mért nem ért meg?

Figyelt kérdés
Van egy sràc akivel 1 honapja kavarok ès règebben szerelmes is voltam belè...de jo lenne minden csak mèg egy hete mondta h pár lánnyal kavargat mèg ès h nem tudja h kit vàlaszt... de ma mondta h már nem kavar senkivel csak velem... ès sexelni akarna de nagyon... de ha nemet mondok megharagszik....azt mondja majd talàn egyszer megèrtem .... de èn mèg nem akarok vele lefeküdni nem èrzem magam kèsznek meg egyszer azt mondja h járunk már règ anèlkül h nem mondjuk ki de ha ez a sexes tèma feljön már mást mondd! es már ugy vagyok vele h hagyom az egèszet ha ez miatt megharagszik meg durcàzik... csak sajnos szeretem öt nagyon ès számomra majd nem tökèletes... ilyem fiura vágyom ... csak a gond h nem jol àll hozzám.. nemtudom mitcsináljak.. mert mèg nem akarom vele lefeküdni ès ö elèg türelmetlen tipus

2014. júl. 10. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak szexet akar. Tuti biztos!
2014. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak le akar fektetni :D inkább válassz egy fiút akivel nem az a téma h ha lefekszel vele nem haragszik meg rád :D
2014. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kamuzik h nincs a másikak h nagyobb esélye legyen megdu.gni:D csak arra kellesz
2014. júl. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most megmondom hogy meg fog dugni,kivag aztan ide jössz sìrni hogy minden fiú szemét..
2014. júl. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" számomra majd nem tökèletes... ilyem fiura vágyom ..." Tényleg ilyen fiúra vágysz?Aki megharagszik,mert te még nem állsz készen a szexre? Hát hajrá,kislány!
2014. júl. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rozsaszin vilagban elsz, ha a srac ugyanugy erezne, mint te nem haragudna meg :D ennyi... hidd el nem o neked az igazi :)
2014. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát nemtudom... ahh de nehèz
2014. júl. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!