Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl érzékeny vagyok, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzékeny vagyok, vagy a párom nagy a számomra?

Figyelt kérdés

amikor a párommal lefekszem,akkor az előjáték szenvedélyes és szeretem is. de behatolás után nem érzek jót. vagy semmit sem érzek,vagy azt,hogy nyom ott belül s néha fáj egy idő után.

pózt váltunk ilyesmi... de nem sok minden változik.

ha azt mondom neki,hogy ne menjen túl mélyre,akkor nem megy,de úgy érzem,mintha bele ütközne valamibe... ha nem szólok,olyan,mintha döfködne. fogalmam sincs,hogy segítsek neki,hogy hogyan csinálja.... ő az első pasim s neki kellene tudni.

min kellene változtatnia? hogyan kellene csinálnia?

vagy ő nagy nekem s azért nyom meg egyebek? (19 cm)

nincs hasonlítási alapom...


2014. júl. 10. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát. A méhedet nyomkodja. És elég hosszú a 19 cm, de ha a 3. izgalmi fázisban lennél, már nem lenne ott a méhed, ahol eléri.

Én arra tippelek, nem elég kemény a fütyije, azért nem érzel mást, és azért is nem vagy a 3. izgalmi fázisban.

Mennyire kemény, mihez tudnád hasonlítani?

2014. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ráfeszülsz erre a dologra. Próbálj meg lazítani, és élvezni. Mond meg a párodnak hogy az elején nagyon finoman csinálja, és ne tövig. Szépen lassan megszokod majd.
2014. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a keménységgel nincs probléma,olyan kb mint egy éretlen banán.

az,hogy hogyan mozog azt lehet változtatni,abban van a baj?

gyengéd hozzám,de hogyan jutnék el arra a pontra,hogy a méhem ne legyen ott,ha az elején kellemetlen? a rossz érzésbe nem lehet bele lazulni. én az elejétől kezdve élvezni szeretném :/

2014. júl. 10. 07:47
 4/8 anonim ***** válasza:

"de ha a 3. izgalmi fázisban lennél, már nem lenne ott a méhed, ahol eléri."


Azért ezt cáfolom... én elég rendesen fel tudok izgulni, de a párom mégis végigér... szerencsére... és nincsenek extra méretei, bár sose mértem, de olyan 17 cm körül lehet.


Ugyanis nekem a hüvelyi orgazmushoz kell, hogy döfködje a méhszájamat, úgy élvezek a legnagyobbat!


Ami neked a megoldás lehet:


1. Misszionáriusban kispárna a popsi alá, akkor olyan a behatolási szög, hogy nem kapja telibe a méhszájat, inkább a G pontot stimulálja jobban.


2. Vagy még jobb a lovagló, ott te irányítod a behatolás mélységét, szögét...


Attól, hogy neked ő az első, de te neki nem, még nem jelenti feltétlenül azt, hogy tudja is, mit hogyan kellene csinálnia.

2014. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nekem a méhszáj érintése nem okoz örömöt :/

kipróbáljuk a párnás dolgot,köszi.

2014. júl. 10. 08:25
 6/8 anonim ***** válasza:
4: Igen, de nyugalmi állapotban a méhszáj a bejárattól max. 6-7 centire van, és az egész méh lent van, útban van. Az úgy fájdalmas. Ha a méh benn van a kismedencében, és a hüvely duzzadt és kinyílt, a méhszájat éppenhogy eléri a makk, arról beszélsz. Én úógy érzem, mintha a hüvely végében lenne a kéjpont, de sokak szerint az pont a méhszáj.
2014. júl. 11. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5: Álljatok föl inkább és hátulról.:)

Vagy térdelj összezárt lábakkal, és ő térdeljen köréd szétnyitott lábakkal, így mindketten tudjátok ringatni a csípőtöket. Ha Te vagy a lényegesen hosszabb combú, akkor az ő lába legyen zárt és a Tied nyitott! Ha ez a kompenzáció nem elegendő, párnával, bútorokkal lehet segíteni a szintkülönbségen is.


De az izgalmat még aktus előtt kellene elérni, azt pedig a testi örömszerzés más formáival kell. Mennyi ideig szerelmeskedtek az aktus előtt és mióta vagytok együtt, hány együttlét volt már?

Tetőtől talpig kényeztetitek egymást?

Sima hátmasszázs van az elején? Cicidet nyomkodja? Te is hosszan cirógatod őt mindenhol?

2014. júl. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet elölről egyesülni úgy, hogy zárva van a lábad.:)

Ez hosszú fütyijűekkel könnyebbség.

2014. júl. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!