Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az első randinktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek az első randinktól. Már most fáj a hasam, hogy vezessem le a feszültséget?

Figyelt kérdés
Most lesz az 1. randink. Nagyon jól megvoltunk egymással élőben viszont én nagyon parázok, hogy nem fogok neki tetszeni és gáznak talál. (Voltam már így randin más fiúval, akkor minden rendben volt, félévig együtt is voltunk de ez egy sokkal menőbb fiú) Nagyon félek..
2014. júl. 10. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Szerintem ne parázz. Ha nem tetszel neki, akkor fölösleges előadnod magad, mert később nehéz lesz játszani. Mosolyogj, lazulj el, ha nem jön össze, nem veszítettél semmit.

Csak lazán! ;)

2014. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha felsz tuti elrontassz valamit mert akkor arra koncentralsz hogy tokeletes legy, s nem eleg az hogy egesz vegig kenyelmetlenul erzed emiatt magad, de meg csak nem is lesz olyan romantikus hangulat. Megeri? NEM!


A srac nem azert fog beledszeretni mert probalsz mindent jol csinalni, probalsz tokeletesnek, szepnek tunni. Sokkal inkabb ertekelni fogja azt, aki valojaban vagy. Legy onmagad, mutasd meg hogy bator vagy, es ugy allitsd be magad, hogy te nem vagy egy olyan csaj akit barki megkaphat. Kelljen kuzdjon erted, ha pedig nem akar, akkor kar eroltetni. Szerintem fogsz tetszeni, ez olyan tipikus elozetes stressz, en is voltam igy szamtalanszor, de aztan rajottem, hogy folosleges. Muszaly legyen onbizalmad, nem tunhetsz puhanak. (mar bocsi, de tenyleg) ... Hidd el, ha felreteszed masok velemenyet, foleg az ilyen negativ kritikakat tokeletes lesz, csak engedd el magad.


Egy jo tipp: igyal egy nagyon kis bort, meghozza az onbizalmad, majd falj be egy ragot, meg ne erezze, mikor megcsokol, aztan beszelgess vele ugy mintha "ismerned" :)


Legy ugyes! Szoritok! :)

2014. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :D <3
2014. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A srác is így érezhet. Akár menő, akár nem, neki is vannak érzései.:)

Hajrá!

Csak lazán!:))

2014. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vedd fel a legcsinibb rucidat, dobj fel minimális sminket (szempilla,pici szájfény) és érezd jól magad!

Hidd el, ö is ugyanígy parázik, akármilyen menö! Vajon szép vagyok, elégedett lesz késöbb a méreteimmel, jaj nehogy fingjak elötte, büdös a szám, jaj de mi van ha nem tetszik neki a hely..... :-D :-D

Nem kell feszengni, se hazudni akármiben! Végre valaki szépnek talál, hisz elhívott, és alig várja, hogy megismerjen és szeretgessen!

2014. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg aranyos :D


Nyugi, gondolj arra,hogy a srac is izgul es a feszültsegedet vezesd le valami pörgös zenevel :) Nalam segitett, amikor a baratnömmel randiztam elöször (en tenyleg nagyon sz*rul voltam az izgatottsagtol)

2014. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!