Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy magyar nő simán lefekszik egy feketével de egy magyar zsidót vagy cigányt elutasít?

Figyelt kérdés
pedig itt még a nyelvi nehézség sem lép fel
2014. júl. 10. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sok cigót ismerek aki magyar nőket dug
2014. júl. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert nagy a farkuk.
2014. júl. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A n*gger divatos.
2014. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
sok buta, könnyen manipulálható lány van az az igazság, nézd meg a fiúk azért nem ilyen buták, általában mi szép fehér lányokkal járunk
2014. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki egy magyar zsidó? :D Most őszintén és nem a göndör tincses rabbikról beszélek, hanem mondd meg nekem, hogy néz ki egy magyar zsidó! A cigányok bőre, mivel indiából vándoroltak szét a világban barnább, mint a többi fehér emberé, de egy magyar zsidó, ugyanúgy néz ki, mint bárki más ( tapasztalatból mondom ). ( ui.: én nem vagyok zsidó, csak ismerek olyan embert, akiről később tudtam meg, hogy zsidó felmenői vannak ).
2014. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem utasítanék el egy cigány lányt sem nekem kimondottan tetszenek :P
2014. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Talán mert nem vonzódik hozzájuk. Én "simán" lefekszem egy feketével (a férjemmel), de nem piszkálnék bottal sem egy cigányt. Undorodom tőlük. Nem, nem vagyok rasszista, csak undorít a viselkedésük, és így próbálom olyan messze tartani őket magamtól, amennyire csak lehet! A zsidók sem vonzanak általánosságban, bár Adrian Brody-t nem rugnám ki az ágyamból. :)
2014. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva egyik sem vonz. Ennyit arról, hogy a feketékre minden magyar nő bukik...
2014. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

utálom a niggggereket,félek is tőlük,jó csúnyák

20L

2014. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert a ciganyok szamomra rondak, nem nxulnek hozzajuk. A negerek sem tetszenek annyira, csak a felverek, ok viszont nagyon jol tudnak kinezni.

Amugy egy magyar zsidot hogy kehet megkulonboztetni egy sima magyartol? Vannak zsido ismeroseim, de semmi kulonos nem latszik rajtuk.

2014. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!