Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy magyar nő simán lefekszik egy feketével de egy magyar zsidót vagy cigányt elutasít?

Figyelt kérdés
pedig itt még a nyelvi nehézség sem lép fel
2014. júl. 10. 13:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
hát, a zsidókat nem lehet megkülönböztetni. Rengeteget ismerek, de teljesen átlagos embernek néznek ki. A nők egy része hord bizonyos jelképeket, de magát az embert nem lehet megkülönböztetni. Ha meg már a farkát taperolod (elnézést a profánságért), már rég mindegy, hogy zsidó-e. Mondom ezt zsidóként. Tényleg olyan vagyok, mint az átlag. A cigányok és a négerek bőrén látszik. Egyébként én nem tapasztalom, hogy jobban meg lennénk különböztetve, mint a cigányok/négerek. Voltak antiszemita tanáraim, de ők felváltva sárgáztak/cigányoztak/zsidóztak/négereztek, szóval nem csak engem utáltak.
2014. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nagy a faszuk,mint egy vadkané!!!!!!!!!
2014. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mert büdösek.
2014. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!