Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, ti megengednétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti megengednétek a csajotoknak, hogy az exével tovább tartsák a kapcsolatot (pl netes csevegés, vagy, hogy barátok maradjanak)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert ez olyasvalami, amihez külön engedély kell?
2014. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Meg de ilyet nem merne
2014. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna, hogy megtiltsam neki.
2014. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Engedném, bár nem örülnék túlzottan neki, ha csevegni akar, arra ott vagyok én meg a barátnői.
2014. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha vissza akar hozzá menni úgyis vissza megy, annak ellenére, hogy tiltod neki. Szal tök 8 mit csinálsz...
2014. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szabjam meg neki, hogy kivel barátkozhat? Az elég durva lenne.

Nem is kéne engedélyt kérnie, nem a főnöke vagyok!

2014. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%

Nem örülnék neki, és jelezném felé, hogy szarul esik. Mert ki tudja, milyen érzelmeket indít el benne rám való nulla tekintettel.

Megtiltani persze nem tiltom meg, bízom a páromban. Ettől függetlenül szarul esne.

2014. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha a pasim ilyesmiket csak ugy elkezdene megtiltani, onnantol hello. Ha nem bizik bennem annyira, hogy hagyja az ilyesmit, akkor felesleges kapcsolatban elni.
2014. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, de ő se pampogjon, ha én is ugyanezt teszem.


Egyébként volt egy csajom amelyik elismerte, hogy az exe időnként még mindig kurrantja és mondta h bocsi és megértem ha ezért elhagysz. Én meg csak vigyorogtam rá és mondtam, hogy én is kezelgetem a barátnődet mióta ő elmondta nekem, hogy miket csinálsz a hátam mögött szóval no problem. Persze aztán meg én voltam a sz@r. Hát lol. xD

2014. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
És mi a biztosíték, hogy csak barátilag leveleznek? :O Azért valahol elgondolkodnék azon, hogy miért van szüksége az exére, mint barát, amikor velem jár. Tudtommal a legjobb szerelem az, amikor barátod is a társad...
2014. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!