Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok "paranoiás"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok "paranoiás" vagy itt tényleg valami nem oké? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még fiatalkorú lány vagyok, 17 éves, középiskolás.

A suliban van egy pasi - nem tanár, hanem karbantartó - aki olyan 35-45 év közötti lehet kb. Eleinte nem volt semmi, legalábbis nekem semmi különös nem tűnt fel, viszont egy ideje van, hogy csak úgy leszólít a folyosón beszélgetni, vagy ha utcán összefutunk, akkor is rögtön beszélgetésbe akar elegyedni velem, amivel gyakorlatilag semmi probléma nem lenne. Csakhogy a minap - csak úgy a semmiből, mert előtte tök másról beszélt - valami fiatalokkal kapcsolatos párkapcsolati (kissé szexuális) témát hozott fel, és akárhányszor beszélünk, elég furcsán is néz engem. Meg volt már olyan is, hogy a külsőmre tett burkoltan megjegyzést (elég csinosan szoktam öltözködni). Szüleim szerint jobb, ha vigyázok vele. Én is azért beszéltem erről velük, mert elég bizarrnak találtam mindezt, és őszintén szólva nem tudom, mit gondoljak.

Kicsit ijesztő, néha szabályosan félek tőle, de nem akarok többet belelátni a helyzetbe!

Szerintetek is akarhat tőlem valamit vagy csak szeret cseverészni? (Láttam, hogy azért más diákokkal is szokott beszélgetni, nemcsak velem.) Én nem tudom, mire véljem ezt.

Köszönök előre is minden értelmes, normális választ! A többit meg légyszi mellőzzétek, köszi!



2014. máj. 22. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
dugna ... csak előtte puhatolózik kicsit
2014. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom dugn. akar! Ennyi!
2014. máj. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek igaza van, kerüld a tagot.
2014. máj. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a friss pipihúst, ne nagyon állj vele szóba.
2014. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint mégse én vagyok "paranoiás", ha eddig mindannyian egyöntetűen ezt írtátok! Köszi az eddigi válaszokat!

Azért jöhetnek még vélemények...

2014. máj. 22. 16:40
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ne nagyon pletykázd ezt el, mert akkor még a diri is kérdőre vonja őt a végén. Pont hogy nem akarhat tőled semmit, mert elég durván büntetik, minimum az állását elvesztené, ha veled kezdene (jó, mondjuk most nézem, hogy nem tanár). Szerintem csak a te közreműködéseddel menne ez titokban. Ha nem vagy benne, esélye sincs, úgyis beárulod, mert nem valami ismeretlen lánnyal kezd.

Azt mondom, hogy tartsd a határokat, és annyi. Különben 1 év múlva 18 éves leszel, és kb. bármilyen pasival kezdhetsz onnantól.

2014. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Természetesen senkinek nem pletykálom el, nem vagyok pletykás! Összesen a szüleim tudják, és ennyi. Ide is csak azért mertem kiírni, mert teljesen anonim oldal.

És ha 18 leszek, akkor se akarok semmiképp összejönni vele.

2014. máj. 22. 17:33
 8/12 A kérdező kommentje:
De például ahogy 6-os is írta, a suliban dolgozik ő is, tehát nem kezdhetne semmiféle viszonyt diákkal. És ennek ellenére lehetséges, hogy mégis próbálkozik burkoltan?
2014. máj. 22. 17:51
 9/12 anonim ***** válasza:

mindenképp jelentsd az igazgatónak, ez nem normális!

Vigyázz magadra!

2014. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 PearlDiver ***** válasza:

De neki is megmondhatod szép kedvesen, nem fenyegetőzve, hogy nem szívesen vennéd a közeledését, maradjatok csak meg folyosón összefutós havernak. Ha látja, hogy határozott vagy, kevésbé fog kétértelmű lépéseket tenni.

24f

2014. máj. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!