Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, milyen ocsmány?

Figyelt kérdés

Itt rakta ki egy csaj, hogy ilyet akar ajándékozni, és miért cseszte le a barátja.

[link]


Hát, ha én lennék a menyasszony, és ilyet adna valaki, még hozzá is vágnám mindenki előtt, az biztos.


2014. júl. 10. 17:37
 1/8 C0r3 ***** válasza:
EZ undorító. Szörnyű xD
2014. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Morzsi csibész.adjál neki
2014. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elolvastad hozzá a sztorit? A barátom exének én még ilyet sem vennék, sőt...
2014. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg ocsmány, de ott nem ez volt a lényeg.
2014. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

olvastam azt a kérdést és pont az volt benne a lényeg, hogy úgy adott volna ajándékot a barátja exének hogy ő meg se volt hívva az esküvőre

tényleg nem egy szokványos esküvői ajándék, de ocsmánynak egyáltalán nem mondanám

meg amúgy egyáltalán semmit se kellett volna adnia

2014. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagy a menyasszony?

Szerintem egyáltalán nem ocsmány és kedves volt a lánytól, hogy úgy is ajándékot akart adni, hogy meg sem hívták, sőt lényegében porig alázták. A barátja meg egy tapló.

2014. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hát, ha én lennék a menyasszony, és ilyet adna valaki, még hozzá is vágnám mindenki előtt, az biztos."


Szerinted mekkora érzelmi intelligenciáról árulkodik, ha bárki hozzávág egy ajándékot ahhoz, aki adta, mert nem sikerült eltalálni az ízlését?


Ha a barátnőm vagy a menyasszonyom tenne ilyet, ott helyben köszönnék tőle el egy életre - akár a saját esküvőnkön is.

2014. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem láttam azt a kérdést, és nem tudom miről van szó, de nekem tetszik az ilyen nyaklánc...ajándékot "hozzávágni" valakihez, vagy fintorogni meg nyomorékság, ezek szerint te is ritka fogyatékos vagy.
2014. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!