Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik baratomnak felallt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik baratomnak felallt?

Figyelt kérdés

Ez ugy volt hogy van egy fiu baratom akivel nagyon joban vagyunk es meg szoktuk olelni egymast.Egy padon ultunk es atkaroltam a dereka alatt es ereztem h valami nem okes. Majd amikor elbucsuztam egy oleles volt akkor is ereztem es ez most volt eloszor eddig nem ereztem es mar ismerem egy ideje.. miert tortent ez lehetseges hogy mashogy tekint ram?

Bocsanat hogy ekezet nelkul irok.

13/l o 14


2014. júl. 10. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ez egy természetes reakció, valószínűleg szexuálisan vonzónak talál, de attól még nem tekint feltétlen máshogy rád
2014. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

A fiuknak a barátokra is feláll... söt,ha ugy alakul mėg a testvėrekre is.



Szoval ez alapján nem tudhatod.

2014. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire nézel ki nőiesen? Van már melled meg ilyesmi?
2014. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor tök random föláll. Villamosozáskor. Kávéfőzéskor. Paprikáskrumpli evéskor.

Nem fáj neki, természetes dolog. Kicsit kényelmetlen, de mindenkivel megesik.

2014. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Figyu, mivel te lány vagy, ő meg fiú ez így természetes. Nem tud mit csinálni vele, nekem is feláll ha egy lány melle hozzám ér és ha megölel egy lány sokszor akkor is de csókolózáskor már mindig.
2014. júl. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen van egy alakom meg mellem es van 3kilo feleslegem :)
2014. júl. 10. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:
hát már lassan abba a korban van hogy 1 ölelésre állni fog neki. Ez akkor is megtörténhet ha nem akarja, vagy magára a sexre se gondol. Ha még néhányszor merevedésre bíztatod a farkát akkor máskép fog rád tekinteni már szerintem. Most még nem biztos, de lehet h megfordult a fejében hogy 1 jó testű csini csaj ölelgeti. Már termelődnek a sexuális hormonjai is. ha ezek a ténylek nem szimpatikusak neked kérdező, akkor se hibáztasd a haverod. mert ez ellen nem lehet mit tenni. a fiúk iylen működése ellen max annyit lehetne tenni hogy a személy ne létezzen, de mivel már él és merevedik ezt el kell fogadnod.
2014. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3 kiló felesleged? Azt hogy mérted le aranyom? :D Miért nem 2kg vagy 4?
2014. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonok minden valast ! :)
2014. júl. 10. 22:45
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, akkor mutass már magadról egy arc nélküli képet, kíváncsiak vagyunk arra az alakra, mennyire nőies!
2014. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!