Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az hogy egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbebe kérdése:

Lehetséges az hogy egy nő a terhességnek egyik előjelét sem tapasztalja? Csupán csak kiváncsiság

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen.
2014. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy idő után csak feltűnik neki hogy reggelente hány
2014. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

# 2


Én két háromgyerekes anyukát ismerek, akinek egyik várandósága alatt sem volt hányigere soha. :-)

2014. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tényleg orvos vagy? Vagy csak kitalált a név?
2014. júl. 10. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Van egy műsor a TLC nevű csatornán, az a címe, hogy Nem tudtam, hogy terhes vagyok. Elég érdekes elbeszélések vannak benne, mindegyik nő a szülés napján jött rá, hogy gyereke lesz. Persze nem épp karcsú nőkről van szó, de az a lényeg, hogy volt havi vérzésük is, ettek szokás szerint, nem voltak rosszul, meg semmi. Aztán a szülés napján mind a vécére rohantak, valaki a vécébe szült, valaki kihívta a mentőket, mert nem tudta, mitől lett olyan rosszul. Szóval megesik az ilyesmi.

L22

2014. júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: ez nekem mindig hihetetlen volt...


Mert lehet, hogy valakinél semmi tünet, nem is hízik... de a baba félidőben megmozdul... eleinte csak mocorog, az akár bélmozgással össze is keverhető.


De amikor már rugdos, és felváltva akarja leverni hol a vesédet, hol a májadat, akkorát fordul, hogy a teljes has hullámzik... az semmi másra nem fogható rá...

2014. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, én nem tudom. Nem voltam még se terhes, se dagi.
2014. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6


Számomra is ugyanúgy hihetetlen ez, de én is láttam még jó régen Angliában egy hasonló dokumentumfilmet, ami tele volt ilyen esetekkel. Volt, aki azért nem otthon szült végül, mert azt hitte, vakbélgyulladása van, és a sürgősségi ügyeleten közölték, hogy konkrétan kb. fél órán belül szülni fog. :-)

2014. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm széprn elég érdekes sztorik, nem gondoltam volna hogy vannak ilyenek :)
2014. júl. 11. 07:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Olyan kérdésem lenne még hogy nekem az első alkalmam most volt nem rég, és úgy törtébt hogy előtte való nap múlt el a menzeszem. Nem is tettr be teljesen csak pár centit. Lehet belőle probléma?
2014. júl. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!