Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichopata a barátom? Folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopata a barátom? Folyamatos sírógörcsök kerülgetnek miatta, félek tőle 17L

Figyelt kérdés
23 éves, én vagyok az első barátnője. Ha nem írok neki vissza 5 percig már azzal jön, hogy biztosan megcsalom, és hogy öngyilkos lesz. Ha elmegyek az osztálytársaimmal esténként valahova folyamatosan hívogat és nem hagyja abba. Multkor kénytelen voltam eljönni mert azt mondta a vonatállomáson van. Én persze rohantam oda, 1 óráig győzködtem, hogy nem csináltam semmit, őt szeretem. A munkahelyemen sok férfi van, multkor képes volt bejönni, elkezdett cirkuszolni, hogy mi ez a ruha ami rajtam van. Az egyik idősebb pasi tessékelte ki aki szokott nekem udvarolni Később mikor jöttem haza a munkából a barátom egy pofonnal várt, de utána elsírt magát. Nem birom már ezt, fenyeget, öngyilkossággal dobálózik, már félek másokra ránézni is. A pasi aki multkor kiküldte felajánlotta, hogy elintézi, de vagy engem ölne meg, vagy magát. Hova forduljak?
2014. júl. 11. 11:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Annyit mondok, hogy: MENEKÜLJ.
2014. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 KnightBalazs ***** válasza:
98%
Szerintem is szabadulj meg tőle minél hamarabb!!!
2014. júl. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%

Egyetértek az elsővel.


Te nem fogod tudni megoldani az ő problémáit. Akármit csinálsz, mindig betegesen féltékeny lesz.

Gyorsan hagyd ott és felejtsd el.

2014. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
"A pasi aki multkor kiküldte felajánlotta, hogy elintézi" - és utána gondolom vigasztalgatna... felejtsd el a barátod, és még inkább felejtsd el ezt a lyukvadászt, aki mást tönkretenne azért, hogy megfektessen téged.
2014. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

De valahogy úgy hagyd ott, hogy nehogy nekedessen.

Segítséget kérni is ér, küldd el orvoshoz.

2014. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts vele!Szegény nem normális...
2014. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A pszichopata teljesen más, voltaképp ennek szöges ellentéte.

A barátod feltehetőleg inkább bipoláris zavarban szenved. Ezen csak pszichiáter tud segíteni és ő is csak gyógyszeres kezeléssel (természetesen neki van rá szüksége nem neked).

Te pedig jobban teszed, ha menekülsz.

2014. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy elmebeteg. Az ilyen kapcsolatok sosem végződnek összeköltözéssel, esküvővel, gyerekekkel és közösen felvett svájci frank alapú hitelből épített és lefoglalt ház miatti vidéki szülőkhöz való költözéssel. Szóval ez a kapcsolat már halott. Ne félj, nem lesz öngyilkos ha elhagyod, ez is csak egy lelki terror eszköz ellened. Hagyd el minél gyorsabban. Persze közöld vele, hogy szeretted meg minden, és nem más miatt hagyod el, hanem mert egy elmebeteg és te már nem érzed jól magad vele ebben a kapcsolatban...
2014. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidhez. Mondd el nekik. És az ő szüleinek is.
2014. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
51%
"Az egyik idősebb pasi tessékelte ki aki szokott nekem udvarolni" xDDDD
2014. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!