Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichopata a barátom? Folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichopata a barátom? Folyamatos sírógörcsök kerülgetnek miatta, félek tőle 17L

Figyelt kérdés
23 éves, én vagyok az első barátnője. Ha nem írok neki vissza 5 percig már azzal jön, hogy biztosan megcsalom, és hogy öngyilkos lesz. Ha elmegyek az osztálytársaimmal esténként valahova folyamatosan hívogat és nem hagyja abba. Multkor kénytelen voltam eljönni mert azt mondta a vonatállomáson van. Én persze rohantam oda, 1 óráig győzködtem, hogy nem csináltam semmit, őt szeretem. A munkahelyemen sok férfi van, multkor képes volt bejönni, elkezdett cirkuszolni, hogy mi ez a ruha ami rajtam van. Az egyik idősebb pasi tessékelte ki aki szokott nekem udvarolni Később mikor jöttem haza a munkából a barátom egy pofonnal várt, de utána elsírt magát. Nem birom már ezt, fenyeget, öngyilkossággal dobálózik, már félek másokra ránézni is. A pasi aki multkor kiküldte felajánlotta, hogy elintézi, de vagy engem ölne meg, vagy magát. Hova forduljak?
2014. júl. 11. 11:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

" És ha megöli magát? És ha egy egész életre lelki, érzelmi nyomorék lesz? "


Ez nem a kérdező felelőssége.


"Azokat a hozzászólókat, akik semmibe veszik, hogy ember lelkileg, érzelmileg labilis, extrém módon, és buzdítják a kérdezőt, hogy minél keményebben lépjen fel ellene, empátiából korrepetálásra kényszeríteném."


Én meg téged kényszerítenélek.

Nem fellépni kell ellene, nem gyalázni kell, hanem egész egyszerűen szakítani, és elkerülni messziről.


"Remélem sokat fogtok szenvedni, hogy megértsétek, min megy keresztül egy olyan ember, aki ennyire függ egy másiktól, mint a lány barátja."


Én meg remélem, nem fogsz szenvedni, hanem egyszer csak normális üzemmódba kattan az agyad, és akkor majd elszégyelled magad azért, amit ide leírtál.


" Kanapépszichológusok, és kocsmabölcsességet böfögők. "


Most megszólítottad saját magad? :)


"Megértés kell, pszichológus, és segítség egy ilyen embernek, nem pedig tovább rontani a sorsát."


Igen, megértés kell neki és szakember. Pontosan. De senki sem kötelezhető arra, hogy párkapcsolatban éljen egy ilyen emberrel. Hiába kap szeretetet a kérdezőtől, egyre csak rosszabb lesz minden, amint látjátok.


Kérdező, esetleg annyit tehetsz, hogy segítsd őt valahogy afelé, hogy eljusson szakemberhez, de amúgy ebből a párkapcsolatból MINDENKÉPP lépj ki!

2014. júl. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell nektek magas, tökéletes külsejű pasi. Kutatások kimutatták, hogy a pszichopaták többnyire jóképű, magas külsőre álompasik.
2014. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, de olyan helyen, ahol mások is vannak, a végén még baj lenne belőle, ha kettesben vagytok..
2014. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

# 22


Mondd, te retardált vagy? :D

1. Ha már ilyeneket állítasz, akkor támaszd alá megfelelő forrással!

2. A kérdező barátja nem pszichopata.

2014. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!