Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti, hogy reagálnátok rá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy reagálnátok rá ha a pasitokrol/csajotokról akivel több éve együtt vagytok kiderülne, hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha több éve vele vagyok gondolom dugtunk is már, szóval legfeljebb biszex lehet, de nem is az identitása lenne a gond, hanem, hogy a hátam mögött csinálja, még ha csak egy szexkapcsolati szinten is.
2014. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
.... sztem a pasin azért eléggé feltűnő pl nem áll fel neki??-.- meg egy lányon is látszik ha nem élvezi. elég kevés érzelmi intelligencia kell ahhoz, hogy ezt valaki ne vegye észre.
2014. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerida ***** válasza:

Homoszexuális eleve nem lehet, ha velem is együtt van.

A reakcióm attól függ. Ha velem boldog és a párkapcsolatunk teljes akkor nekem gondot nem okoz. Sőt, ha annyira igényli olykor egy plusz férfit bevihetünk az ágyba.


Viszont ha férfire ácsingózik helyettem, akkor már gondok lennének.

2014. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen szaknyelven úgy hívják "szakáll".

Általában az ilyen ember szexuálisan és érzelmielg távolságtartó, komoly libidó problémákkal.


Technikailag ha fizikai stimuláció van, egy meleg pasi is meg tud dugni egy nőt, el is tud menni, de élvezni nem fogja.

2014. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnék vele együtt élni. Mert így nem vonzódik hozzám, és ez fontos egy párkapcsolatban nekem.
2017. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!