Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, van itt olyan aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van itt olyan aki fecske fürdőgatyát hord?

Figyelt kérdés
Miért pont ilyet? Ha kapnátok a párotoktól/akárki mástól egy más formát, mondjuk boxer félét akkor hordanátok?
2014. júl. 11. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nemnagyon, de ha neked az bejön, a kedvedért hordhatok ;)

Ha lány vagy és elmúltál 18.

2014. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Régebben hordtam de már nem fér el benne! Eléggé feltűnő vagyok ha azt hordanám.
2014. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Régebben hordtam de már nem fér el benne! Eléggé feltűnő lennék ha azt hordanám.
2014. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát én fecske fürdőgatyán szocializálódtam, szerintem az a fürdőruha, ott kezdődik...


Aztán kaptam egy "divatosabb" boxer-re hasonlító rövidgatyát, nos az teliszívja magát vizzel és tocsog, mint egy kielégült punci... :-) ...ha napozol akkor idétlenül nézel majd ki, ezért azt abban nem szabad... ...szerintem ezt a mai elhízott, nagyseggű, zsírpárnás amerikai TV-n nevelkedett generációnak találták ki... :-)


Sőt már láttam, aki bermudanadrágban ment bele talán éppen a Balatonon... :-)


Ezután mi jön? Majd öltönyben és csokornyakkendőbe kell divatolni? :-)


Edzeni kell, hogy kinézetek valahogy és fecskét kell felvenni! :-)

2014. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval, semmi szükség rá, hogy a hülye amcsikat majmoljuk ebben is. Sőt, jó lenne, ha minél többen hordanának fecskét, hogy ezzel is népszerűsítsük!

26/F

2014. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, hát én is azt figyelem, hogy ma több a textil a strandokon a mai fiatal srácokon, mint 1910-ben dédapáinkon, mikor lementek fürdőzni Abbáziába (mai nevén Opatijába). Ez tényleg az angolszász tömegkultúra hatása, ott divat a térdig érő bícsgatya, és mivel azt látják a klipekben 15-20 éve, ezért az a trendi, miként az a zene, az a kaja és az a film, ami onnan jön. Pedig a strandolásnál pont az volna a lényeg, hog minél kevesebb legyen rajtad textil, mert nem jó.


Én nudista strandra járok, de amúgy rövid sztreccsboxer-fürdőgatyáim vannak, illetve most vettem egy retro fecskét is, hogy még kevesebb helyen fedjen a ruha, ha esetleg ki kell mennem textiles strandra.


Amúgy a nagyfarkú fiatalembernek mondanám, hogy a fecske pont nem mutat annyit a farokból, mert egyben tartja és kicsit leszorítja a csomagot, már egy boxerben is látszik minden sokkal jobban, ahogy félrecsapod.

2014. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!