Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik sokszor csalódtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik sokszor csalódtak miért beszélnek olyan csúnyán a férfiakról? Avagy srácokat köpködni ide gyertek=)

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
fordított esetben a pasik is ezt teszik
2010. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
mert megérdemlitek...ha nem csalódnák azt jelentené,hogy élnek normális pasik, de mivel csalódunk mindig..ezért nincsen normális értelmes pasi!
2010. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
asd asd asd ezjó "mert megérdemlitek" én még semmi rosszat nemtettem 1 lánnyal se !
2010. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
majd fogsz..
2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ha A pontból el akarsz jutni B pontba, és közben végig kell menned C utcán, és 10 alkalomból 20x vernek meg, miközben ugye haladsz C utcán, akkor miért fogod azt gondolni, hogy C utca egy elb*szott gettó?


ebben a kérdésben már benne van a válasz.

2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amúgy max azért nem tettél mert kocka vagy..asd asd..te jó isten
2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez nem igaz léteznek normális pasik és normális csajok is csak k_rva nehezen találni. Én is mindig melléfogok... 18F
2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van több értelmes pasi is. Csak az a gond, hogy a többi hím nemű ember (az olyant férfinak nem lehet nevezni, aki a feleségét bántja és megcsalja) alkotja a szabályt, mi pedig a kivételek vagyunk...
2010. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha sokszor csalódsz, akkor elkezdesz általánosítani, mert valahogy az elképzeld pár álomképe egyből megfakul és az ember a csalódottságát így vezeti le. Rohadtul rossz dolog a párod miatt a padlóra kerülni, és sorozatban ezzel szembesül az ember, hogy átkozottul kibabrált vele az élet és nem találni senki olyat, akiben minden meglenne, ami kell és számunkra fontos. Ez szerintem nőkre és férfiakra egyaránt vonatkozik. Minkét nem szapulja egymást sok csalódás után, szóval nem csak a nőkre igaz.
2010. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21 éves fiú vagyok és mindig is úgy láttam hogy rendes, lányokat tisztelő, kedves, megértő, nem bunkó ember vagyok. De amióta komoly kapcsolatom van, nap mint nap szembesülök hogy a nők és férfiak mennyire különböző módon gondolkodnak. Sokszor nagyon nehezen megyek el a barátnőmön, de szerintem ez fordítva is igaz. Mindeközben elvárjuk a másik nemtől hogy tudja mit akarunk, hogy belelásson a fejünkbe. Amíg el nem fogadjuk hogy ez lehetetlen, és mindig is más rugóra fog járni az agyunk, addig fognak létezni "bunkó pasik" és "rinyagép nők". Ez van.
2010. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!