Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még soha nem jött meg. Aggódok lehet valami baj?

Figyelt kérdés
egész nyáron a nőgyógyászokat jártam 3 nőgyógyásznál voltam mindenhol minden rendben volt(ultrahangok vérvételek vizsgálatok minden!) kaptam gyógyszert is amit beszedtem ahogy kellett de mégse jött meg.az orvosok tömnek a gyógyszerekkel 2 hetente mindig mást kapok.néha van amitől jön egy pár vér csepp de ennyi.nagyon félek lehet soha nem lehet gyerekem? nem értem az orvosok is hogy nem jönnek rá hogy mi lehet a gond
2010. jan. 7. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2010. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igen, de ez egyértelmű nem?:)
2010. jan. 7. 19:35
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

nem értem

nyilván te is tudod, h 18 évesen ez nem normális, az orvosok is vizsgálnak, akkor minek megkérdezni, h lehet-e vmi baj?

nem lehet, van

hogy megoldódik-e, azt leikusok nem nagyon tudják itt megmondani, ha az orvosok se tudják

2010. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de ha esetleg volt már valakinek ilyen vagy ismerősének vagy hallott e már ilyenről
2010. jan. 7. 19:37
 5/19 anonim ***** válasza:
arra emlékszem, hogy a GYK-n már tett fel egy lány korábban hasonló kérdést, lehet érdemes lenne megkeresned
2010. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Anyukám 18 éves elmúlt, amikor először megjött neki. van ilyen, bár elég ritka. Ezek szerint későn érő típus vagy, de ez enm baj.
2010. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is probléma csak nálam a fog.gátló abbahagyása miatt nem jön meg hónapok óta. Valamit nálam nagyon elszúrt... Ja persze járok vele orvoshoz de nem nagyon tudnak mit kezdeni.
2010. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

első 19:39-es köszi megkeresem!

második: azért kicsit mégis hisz orvoshoz járok már hónapok óta:S

annyira bírom az orvosokat sose tudnak mit kezdeni..

2010. jan. 7. 19:42
 9/19 anonim ***** válasza:
szűz vagy? ha igen akkor lehet h nincs nyílás a hártyán (de ha nem akkor lehet csak későn érsz)
2010. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igen szűz vagyok:S és attól miért ne jönne meg?:)
2010. jan. 7. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!